Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

Apex Legends İçin Gelecek Olan, Vantage’in Detaylı Özellikleri Belli Oldu!

Apex Legends , menzili çok uzaklara kadar uzanan yeni bir karaktere sahip. Oyunun en yeni efsanesi olan Vantage, geçen hafta resmen duyuruldu ancak Perşembe günü bütün yetenekler ve kitler sızdırıldı. Fragmanının gösterdiği gibi, Echo adında sevimli bir yarasaya sahip bir keskin nişancı, zor durumlardan kurtulmasına yardım ediyor.

  • Vantage’ın kiti, Echo sayesinde yeni konumlara hızla hareket etmesini sağlayan Taktik Yeteneği ile hareketlilik ve keşif konusunda uzmanlaşmış.
  • Vantage’ın Pasif yeteneği, mermi düşüşünü tahmin ederek uzun mesafelerde daha isabetli olmasını sağlarken,
  • Ultimate yeteneği, hedefleri işaretlemek ve ekstra hasar vermek için kendi özel keskin nişancı tüfeğini kullanmasına izin verir.

Apex Legends

VANTAGE KİTİ VE YETENEKLERİ

PASİF YETENEK — GÖZCÜ MERCEĞİ

Göz merceğinizle (silahsız veya orta-uzun menzilli dürbünlerle) keşif yapmak için manzaraları hedefleyin ve atışlarınızın nereye ineceğini görmek için bir mermi düşüş göstergesi kullanın.

Taktik yetenek — Yankı Yer Değiştirme

 Kanatlı yoldaşınız Echo’yu konumlandırın ve ardından ona doğru Fırlatın. Echo’nun fırlatılması için görüş hattı olmalı.

Ultimate yetenek — Sniper’s Mark

Düşman hedeflerini işaretlemek için özel keskin nişancı tüfeğinizi kullanın ve siz ve ekibiniz için bir hasar bonusu uygulayın.

Vantage, Apex Legends tarafından 9 Ağustos‘ta piyasaya sürülmesi planlanan bir sonraki sezon güncellemesi Hunted’ın bir parçası olarak giriş yapacak.

Aşkın Ali "shagen" Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

İnceleme

Termal macunların bilgisayarlarımız için önemi büyük. Soğutucular ile CPU, GPU arasındaki bağlantıyı onlar sayesinde kuruyoruz. Bugünkü kıyaslamamızda ise piyasada 50 TL civarlarında bulunabilen termal...

Teknoloji Haberleri

Nvidia’nın “Ada Lovelace” kod adlı GeForce RTX 4000 serisi ekran kartları bir süredir gündemde. Çünkü ortaya atılan ilk iddialar beklentileri bir hayli yükseltmişti. 2...

Teknoloji Haberleri

NVIDIA bugün, oyunlar ve uygulamalar için NVIDIA RTX nöral işlemeyle yeni bir çağı başlatan, yapay zeka destekli performans artırıcısı DLSS 3 teknolojisini duyurdu. Olağanüstü görüntü...

Oyun Haberleri

Call of Duty: Modern Warfare 2 için açık beta yayımda, ancak birçok oyuncu çok oyunculu oyunun zaten bir bilgisayar korsanlığı sorunu olduğunu keşfediyor. Call...