Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

The Boys: Homelander
The Boys: Homelander

Sinema Haberleri

Amazon, The Boys 5.Sezon Senaryosundan Memnun

Amazon‘un süper kahraman yapımlarına yeni bir soluk getirdiği dizi projesi The Boys, gün geçtikçe daha da popüler bir hale gelmeye devam ediyor. Son dönemde dizinin ikonik isimleri birçok oyuna etkinlikler aracılığıyla eklendi. Geçtiğimiz aylarda dizi ile aynı evrende geçen, Generation V yan yapımı izleyiciyle buluştu. Ancak, dizinin hayranlarının iple çektiği tek bir şey var dizinin yeni ve dördüncü sezonu.

Amazon, prodüksiyon süreci uzun zaman önce sona eren ancak bir türlü izleyici karşısına çıkamayan dizinin yeni ve dördüncü sezonu için geri sayımı başlatmış durumda. Hayranların iple çektiği dördüncü sezonu öncesinde ise şirket, hayranlara sürpriz yaparak yapımın beşinci sezon onayı geçtiğimiz aylarda resmen verdi.

Dizinin dördüncü sezonun izleyiciyle buluşmasının ardından, Amazon; diziyi beşinci sezonla beraber noktalama kararı aldığını da duyurdu. Aktarılan detaylara göreyse, dizinin final sezonun ön geliştirme süreci oldukça sağlıklı ilerliyor.

The Boys, 5. Sezon Senaryosu Uzun Zamandır Yazılıyor

The Boys

Amazon‘un süper kahraman yapımlarına yeni bir soluk getirdiği dizi projesi The Boys, hız kesmeden büyümeye ve genişlemeye devam ediyor. Kendi sinematik evrenini kuran dizi; yan yapımlarının yanı sıra ana serisini de genişletmeye devam ediyor. Platform tarafından yapılan son açıklamalara göreyse, dizi duyurulan beşinci sezonuyla beraber ekranlara veda edecek.

Amazon‘un oldukça popüler bir hale gelen dizisinin beşinci ve final sezonun senaryosunun, yaklaşık bir aydan daha fazla süre önce kaleme alınmaya başladığı aktarıldı. Stüdyonun ve yapımcıların, kaleme alınan senaryodan memnun oldukları ve planlarının sağlıklı ilerlediği öğrenildi.

Amazon‘un süper kahraman yapımlarına yeni bir soluk getirdiği dizisinin yeni ve dördüncü sezonu, 13 Haziran tarihinde Amazon Prime Video üzerinden izleyiciyle buluştu.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

EA Sports’un FIFA ile olan uzun süreli ortaklığının sona ermesinden bu yana geliştirilen ikinci futbol oyunu olan EA Sports FC 25, büyük beklentilerle geliyor....

Oyun Haberleri

Yüzlerce oyun ve uygulama NVIDIA RTX teknolojilerini hali hazırda destekliyor ve her ay NVIDIA DLSS, NVIDIA Reflex  ve gelişmiş ışın izleme efektlerini entegre eden birçok yeni oyun piyasaya...

Oyun Haberleri

İstanbul merkezli oyun geliştirme stüdyosu Motion Blur, yeni oyunları Black State‘i tanıttı. Üçüncü şahıs aksiyon-macera türündeki bu yeni yapım, PC platformu için Steam ve...

Teknoloji Haberleri

Geçtiğimiz günlerde AMD Ryzen 9 9900X model işlemcinin Geekbench performans testi ortaya çıkmıştı. Şimdi ise daha genele hitap edecek olan AMD Ryzen 5 9600X...