Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Agatha: All Along
Agatha: All Along

Sinema Haberleri

Agatha: All Along Dizisinden İlk Fragman Paylaşıldı

Sinema ve TV yapımları sayesinde karşımıza çıkan Marvel Sinematik Evreni gün geçtikçe genişlemeye, yeni yapımlarla karşımıza çıkmaya ve yeni karakterleri tanıtmaya devam ediyor. Ancak, hala daha Marvel Sinematik Evreni‘nde duyurusu yapılan fakat izleyiciyle buluşmayan birçok yapım bulunuyor. Bu yapımlardan bir tanesi de Agatha dizisi.

İlk olarak 2021 yılında Disney Plus üzerinden izleyiciyle buluşan WandaVision dizisiyle Marvel Sinematik Evreni‘ne dahil olan Agatha Harkness karakterine odaklanacak dizinin prodüksiyon aşaması geçtiğimiz aylarda sona erdi. Uzun zaman önce duyurusu yapılan yapımın isminin sürekli olarak değiştiğini görmüştük.

Tüm bu yapılan isim değişikliğinin reklam çalışması olduğu ve karakterin bir oyunu olduğu açıklanan ayrıca,  dizinin adının Agatha: All Along olduğu duyurulan yapımdan; en sonunda ilk resmi fragman Marvel Studios resmi sosyal medya hesapları üzerinden hayranlarla buluştu.

Agatha: All Along Dizisinden Paylaşılan İlk Fragman

Türkçe Altyazılı Fragman

Marvel Studios‘un yılan hikayesine dönen dizisi Agatha: All Along‘dan paylaşılan ilk fragmanda; Wanda Maximoff (Scarlett Witch)’in Doctor Strange Multiverse of Madness filmiyle beraber öldüğü doğrulanmış durumda. Marvel Sinematik Evreni’ne korku öğelerini resmen getirecek olan yapımda, Agatha Harkness‘in tüm güçlerini kaybettiğini ve güçlerini yeniden toplama serüvenini izleyeceğiz.

Marvel Studios‘un yılan hikayesine dönen dizisi Agatha: All Along, ilk iki bölümüyle beraber 18 Eylül tarihinde Disney Plus üzerinden izleyici karşısına çıkacak. Dizinin diğer bölümleriyse, haftalık olarak izleyiciyle buluşacak.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, oyunculara sunduğu ücretsiz oyunlarla dikkat çekmeye devam ediyor. Bu hafta, nostaljik bir arcade oyun deneyimi sunan Arcade Paradise ve gerilim dolu atmosferiyle...

Oyun Haberleri

EA Sports, futbol tutkunlarının merakla beklediği FC 25’in resmi tanıtım fragmanını nihayet yayınladı. Bu yeni sürümde, Real Madrid ve İngiltere Milli Takımı’nın genç yıldızı...

Teknoloji Haberleri

El konsolları şu an için daha çok AMD’nin APU çözümlerinden yararlanıyor. Tabii ki Intel’in çözümleri de var fakat AMD’nin APU’ları kadar başarım gösteremiyorlar genelde....

Motorlu Taşıtlar

Xiaomi markası çok eski bir marka değil, hatta yeni bile sayılır. Fakat kısa sürede muazzam bir büyüme elde etti ve çok geniş bir ürün...