Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Harley Quinn
Harley Quinn

Sinema Haberleri

Yapımcılar Harley Quinn Dizisinin 4.Sezonu için Oldukça Umutlu

DC Evreninin en sevilen karakterlerinden bir tanesi olan Harley Quinn kendi TV dizisine sahip. Evet bu yapımı birçoğunuz unutmuş olabilirsiniz. Çünkü en son sezonu bundan tam 2 yıl önce izleyiciyle buluşmuştu. Ancak HBO Max ile sevdiğimiz kahramanımız geri dönüyor.

WarnerBros., Kaley Cuoco‘nun ikonik Harley Quinn‘i canlandırdığı animasyon dizisinin yeni sezonuyla geçtiğimiz haftalarda hayranlarının karşısına geri döndü. 3.sezon hala daha sona ermemişken dizinin 4.sezonu hakkında bir takım detaylar ortaya çıkmaya başladı.

Yapımcılar Yeni Sezonun Geleceğini Düşünüyor

Warner Bros. ve Discovery‘nin birleşmesinin ardından birçok yapımın durumu hakkında sizlere haberlerimizde bilgiler verdik. Harley Quinn dizisi de bunlardan bir tanesi olma yolunda ilerliyor. Her ne kadar dizi oldukça yüksek izlenme oranlarına erişse de devam edip etmeyeceği kesin değil.

Ancak dizinin yazarları ve yönetici yapımcıları Justin Halpern ve Patrick Schumacker The Wrap ile yaptıkları ropörtajda, 4.sezon için “Oldukça Umutluyuz.” açıklamasını yaptılar.

Çok umutluyuz. Bence oldukça iyi hissediyoruz. Umutluyuz. İnsanların diziyi sevdiğini hissediyorum. Bilmiyoruz, ancak şovun etrafındaki yöneticilerden ve bunun gibi insanlardan aldığımız hislerden, onlar için iyi gittiğini hissediyoruz. Sert bir hayran kitlesine sahip olduğunu hissediyorum ve DC’nin buna benzer pek çok şovu olduğunu düşünmüyorum. Yani bizimkiler gidecek olsaydı, bence büyük bir boşluk bırakırdı. Kendimizi umutlu hissediyoruz.

Warner Bros. Discovery, henüz Harley Quinn 4.sezon için yeşil ışık yakmasa da işler yolunda görünüyor.

Kaynak; The Wrap

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Sinema Haberleri

Son dönemde Cartoon Network‘ün izleyiciyle buluşturduğu yeni, kalitesiz yapımlar varolan izleyici kitlesinin ayrılmasına ve kanalın eski popülerliğini kaybederek kan kaybetmesin yol açtı. Hal böyle...

Telefon Haberleri

Samsung’un 10 Temmuz tarihli Unpacked etkinliğinde tanıtacağı yeni nesil katlanabilir telefonlardan biri olan Galaxy Z Flip 6’nın tüm özellikleri internete sızdırıldı. İşte cihaz hakkındaki...

Oyun Haberleri

Xbox Game Pass, Haziran ayının geri kalanında oyunseverlere yeni ve heyecan verici bir dizi deneyim sunmaya hazırlanıyor. İlk dalgada gelen oyunların ardından, ayın sonuna...

Oyun Haberleri

FromSoftware’in büyük ilgi gören oyunu Elden Ring, oyunculara yeni ve heyecan verici bir genişleme paketi sunmak üzere hazırlanıyor: Shadow of the Erdtree. Bu DLC,...