Xiaomi’den 45W Hızlı Şarj Destekli Powerbank!

Akıllı telefonlar dışında pek çok alanda faaliyet gösteren Xiaomi, yeni powerbank modeli olan Mi Powerbank 3 Pro’yu duyurdu. Dev kapasitesi ve 45W hızlı şarj desteği ile dikkat çeken şarj istasyonunun detayları haberimizde!

Xiaomi, Yeni Powerbank Modeli İle Prizi Unutturacak!

Uygun fiyatlı ve yüksek kapasiteli powerbank modelleri bir hayli ilgi gören Çinli markanın yeni ürünü, güçlü özellikleri ile adeta prizin yerini unutturmayı hedefliyor. Üzerindeki USB-C portundan 15W/3A güç çıkışı sağlayan powerbank, 45W gibi iddialı bir maksimum değer sunuyor. Bunun haricinde yer alan iki adet USB-A çıkışı ise cihazları 18W’a kadar besleyebiliyor.

Xiaomi Mi Powerbank 3’ün 20.000 mAh kapasiteli dev bataryası, tıpkı sağladığı hızlı şarj desteği gibi 45W değerinde bir adaptör kullanıldığında 4.5 saatte tamamen dolabiliyor. 9 katmanlı devre koruma ve pil soğutma teknolojisi gibi özellikler ile beslenen powerbank’in 29 dolar gibi uygun bir fiyat etiketiyle satışa sunulduğunu belirtelim.

2016 yılından bu yana Donanım Arşivi internet sitesinde teknoloji editörlüğü yapıyorum. Hayatım boyunca teknoloji ile iç içe olduğum için bu konuda öğrendiklerimi büyük bir heyecanla paylaşıyorum.

YORUM YAP BROM!

Please enter your comment!
Lütfen adınızı girin