Xiaomi, Türkiye Operasyonunda Çalışacak Yönetici Arıyor!

Xiaomi, Türkiye Operasyonunda Çalışacak Yönetici Arıyor!

Kısa bir süre önce ülkemize Evofone distribütörlüğü ile giriş yapan Xiaomi, kendi yönetim organizasyonu hazırlıklarını da başlatmış durumda. Çinli marka, internet üzerinden verdiği ilan ile Türkiye operasyonunda çalışacak yönetici arıyor!

Xiaomi, Türkiye İçin “Perakende Satış Yöneticisi” Arıyor!

Xiaomi’nin iş platformu Linkedin’deki hesabı üzerinden verdiği ilanda Türkiye operasyonları için perakende satış yöneticisi arandığı belirtiliyor. İş tanımında doğrudan Çin’deki ana yönetime bağlı olarak çalışılacağı belirtilen ilanda aranan kişinin lansman ve yeni ürün tanıtımı gibi faaliyetlerden de sorumlu olacağı belirtiliyor.

Peki Xiaomi’nin Türkiye operasyonunda çalışmak için aranan yeterlilikler neler? Başvuranların iyi seviyede İngilizce konuşabilmesi, cep telefonu pazarlamasında yetkin olması ve bu sektörde en az 2 yıl deneyim sahibi olması Xiaomi’nin aradığı yeterlilikler arasında dikkat çekiyor. Ayrıca başvuru sahiplerinin İstanbul’da yaşıyor olması ve seyahat engelinin bulunmaması da dikkat edilmesi gereken şartlar arasında bulunuyor.

Xiaomi’nin Türkiye için geçtiğimiz hafta verdiği pazarlama satış yöneticisi ilanı hakkında daha fazla detaya erişmek ve başvuru yapmak için buradaki linkten ilana ulaşabilirsiniz.

2000'li yıllarda çevirmeli ağ bağlantılarıyla beraber internet ile tanışan Batuhan, 2014 yılından itibaren çeşitli mecralarda teknoloji editörlüğü yapmaya başladı. Akıllı telefonlar ve donanım parçalarına karşı özel bir ilgisi olan editörün son adresi ise Donanım Arşivi oldu.