Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Telefon Haberleri

Xiaomi 12T Pro, 200 MP Ana Kamera İle Gelebilir

Temmuz ayından bu yana Xiaomi’nin 200 MP’lik kameraya sahip cihazını hazırladığını ve yakında piyasaya süreceğine dair söylentiler dolaşıyor ve bugün bir fotoğraf sızıntısı elimize ulaştı. Görüntüye bakacak olursak, bu yeni 200 MP kameralı cihaz nihayet hazırlanmak üzere.

Sızıntılara Göre 4 Kamera Bulunabilir

Phonandroid isimli yayına ait olan bir görüntü, ana kamerayı barındıran siyah çıkıntılı karesiyle Redmi K50 Ultra’ya çok benzeyen bir kamera tertibatının Xiaomi 12T Pro’da olabileceğini sergiledi. Kurulumda yazılı olarak “200 MP” bulunuyor ve kaynak fotoğrafın Xiaomi 12T Pro adlı bir telefona ait olduğunu iddia edilmekte.

Redmi K50 Ultra Çin’de hali hazırda zaten duyuruldu ve Xiaomi, Redmi ürünlerini küresel pazarda farklı isimler altında düzenli olarak yeniden piyasaya sürüyor, bu nedenle bu modelin de 12T Pro olarak yeniden piyasaya sürüleceğinden oldukça eminiz. Daha önceki yıllarda Redmi K20 ve Mi 9T ikilisi olduğu gibi, şirket kamerayı değiştirmeye karar verir ancak teknik özelliklerin geri kalanını korursa Snapdragon 8+ Gen 1 yongasını Xiaomi 12T Pro’da da bekliyoruz.

Redmi K50 Ultra model numarası 22081212C iken, bu iddia edilen 12T Pro 22081212UG şeklindedir. Baktığımızda fark yalnızca son harftedir ve hedef pazarı gösterir. Çin veya Global olarak iki farklı model kodu olması bekleniyor.

Söylentiler doğruysa bu cihaz, Ağustos ayının başlarında tanıtılan Moto X30 Pro’dan sonra Samsung ISOCELL HP1 sensörlü ikinci telefon olacak.

Yazar

3 yıldır devam ettiği editörlük kariyerini Donanım Arşivi'nde devam ettiren Alperen, akıllı telefonlar ve yazılım konularında haber içeriği üretiyor. Aynı zamanda rehber içeriklerini de seviyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Özellikle AMD tarafı oyun hediyesi kampanyalarını sıkça düzenliyor. Bunlardan en yenisi ise AMD Radeon RX 7700 XT ve AMD Radeon RX 7800 XT modellerinden...

Oyun İndirimleri

Epic Games, her hafta düzenlediği ücretsiz oyun kampanyasıyla oyunseverleri memnun etmeye devam ediyor. Bu hafta, hem hız hem de strateji tutkunları için iki oyun...

Oyun Haberleri

Electronic Arts ve BioWare, merakla beklenen yepyeni tek oyunculu fantezi RPG deneyimi Dragon Age: The Veilguard’ın ilk anlarından oluşan oynanışa dair bir ilk gösterim yaptı....

Oyun Haberleri

Microsoft, Xbox Game Pass Ultimate ve Xbox Game Pass Core üyelerine özel bir hafta sonu kampanyası olan Ücretsiz Oyun Günleri’ni duyurdu. Bu kampanya, oyunculara...