Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Haber

WhatsApp, İşletmeler İçin Ücretli Abonelik Sistemini Başlattı

WhatsApp, işletmelere henüz test aşamasında olan ücretli abonelik sistemini başlattığını duyurdu. Bu Premium abonelik hizmeti henüz resmi olarak tüm kullanıcılar için başlatılmamış olsa da, beta kullanıcıları tarafından kullanılabilir durumda. Bu da tüm ekstra özelliklerin bulunduğu Premium menüsüne yalnızca WhatsApp beta programı üyelerinin erişebileceği anlamına gelir.

İşletmelere Özel Ayrıcalıklar Sunulacak

WABetainfo‘ya göre, premium abonelik sistemi şu an için sadece işletmelere yönelik olacak, bu da ücretli özelliklerin çoğunun ortalama kullanıcı için özellikle yararlı olmayacağı anlamına geliyor demek diyebiliriz.

WABetainfo‘ya göre, premium hesap size WhatsApp’ınıza her üç ayda bir değiştirilebilen özelleştirilebilir bir iletişim bağlantısı veriyor. Müşterilerin telefon numarası yazmak yerine belirli bir işletmeyi bulmasının daha kolay bir yolu olması için bu tarz bir çözüm şekli kullanılmış. Telegram, kullanıcıların doğrudan iletişim bağlantısını başkalarıyla paylaşabileceği benzer bir özelliğe sahiptir.

Uygulamanın ücretli sürümü aynı anda aynı hesaba bağlı en fazla 10 cihazın oturumda kalmasına izin verecek. Bu şekilde, çalışanlar işletme hesabını bağlayabiliyor ve yönetebiliyor. Son olarak, 32 katılımcıya kadar görüntülü arama yapılması da dahil edilecek gibi duruyor.

İşlevsellik henüz beta aşamasında olduğundan, WhatsApp resmi bir açıklama veya duyuru ile öne çıkmadı, bu nedenle yeni abonelik hizmetinin fiyatlandırmasını veya lansman tarihini bilmiyoruz.

Yazar

3 yıldır devam ettiği editörlük kariyerini Donanım Arşivi'nde devam ettiren Alperen, akıllı telefonlar ve yazılım konularında haber içeriği üretiyor. Aynı zamanda rehber içeriklerini de seviyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, bu hafta oyun severlere heyecan verici bir fırsat sunuyor! Ünlü oyun dağıtım platformu, The Big Con ve Town of Salem 2 gibi...

Teknoloji Haberleri

WhatsApp, kullanıcı deneyimini geliştirmeye yönelik adımlar atmaya devam ediyor. En son güncelleme ile birlikte, sohbet filtreleme özelliği platforma eklenmiş durumda. Bu yeni özellik, kullanıcıların...

Teknoloji Haberleri

HP, oyuncular için yeni bir bütçe dostu monitör olan HP Omen D27qs’i tanıttı. Uygun fiyatına rağmen iyi özellikler sunan monitörün detaylarına bir göz atalım....

Telefon Haberleri

Huawei, yeni amiral gemisi Huawei Pura 70 Ultra’yı tanıttı. Yeni Vane Design tasarım diliyle gelen telefonun özelliklerine bir göz atalım. Huawei Pura 70 Ultra...