Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

Warhammer 40,000: Space Marine 2’den Yeni Oynanış Fragmanı Geldi

Warhammer 40,000: Space Marine 2 için yepyeni bir oynanış videosu yayımlandı ve oyun dünyası bu heyecan verici gelişmeye büyük ilgi gösterdi. Oyunun karakterlerine, kanlı ve korkunç savaşlarına, ayrıca işbirliği moduna dair kısa bir bakış sunan bu video, oyunculara Warhammer 40K evrenine dair daha derin bir anlayış kazandırıyor.

Warhammer 40,000: Space Marine 2’nin Heyecan Verici Oynanış Videosu Yayınlandı

Warhammer 40,000: Space Marine 2

Warhammer 40,000: Space Marine 2, 9 Eylül 2024’te PlayStation 5, Xbox Series ve PC platformlarında piyasaya sürülecek. Focus Entertainment ve Sabre Interactive tarafından geliştirilen bu oyun, ünlü Warhammer 40K serisinin en yeni üyesi olarak büyük beklentilerle geliyor. Oyunun piyasaya sürülmesine sadece birkaç ay kala, geliştiriciler kapsamlı bir oynanış fragmanı yayımlayarak, oyunculara oyunun mekanikleri, hikaye modu ve çok oyunculu modları hakkında ayrıntılı bilgi verdi.

Yayımlanan 6 dakikalık oynanış videosunda, Kreatif Direktör Oliver Hollis-Leick’in anlatımıyla oyun hakkında detaylı bilgiler paylaşıldı. Videoda, bir Uzay Deniz Piyadesi olarak oynayacağımız karakterin insanüstü yetenekleri ve vahşiliği sergileniyor. Oyuncular, ölümcül yetenekler ve yıkıcı silahlarla donatılmış bu karakterle, Tiranit sürülerini yok etmeye çalışacaklar.

Oyun, yüksek tempolu üçüncü şahıs nişancı mekaniği ile dikkat çekiyor. Hem tek kişilik hem de çok oyunculu modlarda oynanabilen bu yapım, oyunculara Imperium’u savunma görevi veriyor. Tek kişilik modda, galaksinin dört bir yanındaki korkunç yaratıklarla savaşırken, çok oyunculu modda ise en fazla iki arkadaşınızla birlikte ekip oluşturup mücadele edebiliyorsunuz.

Focus Entertainment ve Sabre Interactive, oyunun piyasaya sürülmesinin ardından ücretsiz içerik güncellemeleri ile destekleneceğini duyurdu. Bu güncellemeler, yeni operasyon görevleri, PvP haritaları, düşmanlar ve silahlar gibi birçok yeni içerik eklemeyi planlıyor. Bu sayede, oyuncular sürekli olarak yeni içeriklerle karşılaşacak ve oyun deneyimleri taze kalacak.

Warhammer 40,000: Space Marine 2, serinin hayranlarına ve yeni oyunculara büyük bir heyecan sunuyor. Yüksek tempolu aksiyon, derin hikaye modu ve kapsamlı çok oyunculu modlarıyla, 9 Eylül 2024’te piyasaya sürülecek olan bu oyun, şimdiden büyük bir ilgi topladı.

Tarih Bölümü öğrencisi olan Berfin Alican, aynı zamanda Donanım Arşivi'nde oyun kategorisinde haberler yazmaktadır.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

EA Sports’un FIFA ile olan uzun süreli ortaklığının sona ermesinden bu yana geliştirilen ikinci futbol oyunu olan EA Sports FC 25, büyük beklentilerle geliyor....

Oyun Haberleri

Yüzlerce oyun ve uygulama NVIDIA RTX teknolojilerini hali hazırda destekliyor ve her ay NVIDIA DLSS, NVIDIA Reflex  ve gelişmiş ışın izleme efektlerini entegre eden birçok yeni oyun piyasaya...

Oyun Haberleri

İstanbul merkezli oyun geliştirme stüdyosu Motion Blur, yeni oyunları Black State‘i tanıttı. Üçüncü şahıs aksiyon-macera türündeki bu yeni yapım, PC platformu için Steam ve...

Teknoloji Haberleri

Geçtiğimiz günlerde AMD Ryzen 9 9900X model işlemcinin Geekbench performans testi ortaya çıkmıştı. Şimdi ise daha genele hitap edecek olan AMD Ryzen 5 9600X...