Vivo X23, Su Damlasına Benzer Bir Çentik Yapısı İle Geliyor!

Vivo‘nun yeni nesil akıllı telefonu, yeni bir çentik yapısı ile gözleri üzerine çekmeyi başardı. Vivo X23‘ün su damlası şeklinde ki çentik yapısının görüntüleri, internete sızdırıldı. İşte o görseller ve Vivo X23 hakkında detaylar;

Vivo X23 Hakkında Detaylar

Vivo, yeni nesil akıllı telefonu X23‘ü dünya genelinde ilk olarak Çin’de piyasaya sürüleceği biliniyor. Bugün Vivo tarafından paylaşılan görüntüler, Vivo X23‘ün su damlası şekline benzer bir çentik yapısına sahip olması dikkat çeken özelliklerinden birisiydi.

Ayrıca paylaşılan görsellere göre Vivo X23, OPPO R17 ve F9 / F9 Pro modellerine benzer biçimde, % 91.2 ekran gövde oranı ile ve dördüncü nesil parmak izi okuyucusu yani ekran üzerinde parmak izi okuyucu bir sensöre sahip.

Vivo, yeni nesil akıllı telefonu olan, Vivo X23‘ün LG’nin yeni nesil akıllı telefonlarda bulunan süper geniş açılı objektife sahip bir AI çift arka kameraya benzer nitelikte bir arka kameraya sahip olacağını da belirtti. Akıllı telefonun arka tarafı da 3D,yüzey bulunuyor ve telefonun üst tarafında 3.5mm kulaklık girişi yer alıyor.

Çin merkezli bir şirket olan Vivo, Vivo X23 için 20 Ağustos tarihi ie 5 Eylül tarihleri arasında ön kayıt alıyor. Eylül ayının ilk haftası içerisinde Vivo X23‘ün resmi olarak duyurulması tahmin ediliyor.