Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Valorant Champions Tour
Valorant Champions Tour

Oyun Haberleri

Valorant Champions Tour, Türkiye’ye Misafir Oluyor!

Valorant’a gelmiş olan Fade karakteriyle birlikte birçok övgü ve kitle kazanmaya devam ederken bir yandan da turnuva hazırlıklarına başlayan Riot Games’in yeni durağı Türkiye olacak gibi duruyor.

Birçoğumuzun yakından takip ettiği ve gün geçtikçe daha da popülerleşen e-spor turnuvalarına ilgi devam ediyor. Bu ilginin yoğunluğundan dolayı, birçok şirket daha fazla bütçe ayırmaya başladı; bunlardan bir tanesi de Riot Games.

Valorant Champions Tour

Önerilen Yazı: eFuse Nedir?

2022 VALORANT Champions Tour’un gerçekleşeceği şehirler belirlendi. İlk kısımda her bölgenin Challenger II. Aşama etkinliklerinde mücadele göstermiş en iyi takımlar sezonun 2. Masters etkinliğine Kopenhag’dan katılım sağlayacaklar.

 10-24 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşmesi planlanan etkinlikte; puanlar, ödüller ve ün için yarışan 12 adet takım karşı karşıya gelecek.

Valorant Champions Tour, Son Basamağını İstanbul’a İnşa Ediyor!

Valorant Champions’un en önemli anları bu kısımda yaşanacak, bütün takımların üstün bir performans göstereceğinden eminiz. Bu turnuvaya katılım sağlayabilecek takım sayısı 16’yı geçmeyecek ve belirtmekte fayda var bu etkinlik 2-18 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek olup son noktayı İstanbul’da koyacak.

Valorant Champions Tour

Aşkın Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games Store‘un her hafta oyunseverlere sunduğu ücretsiz oyun kampanyası, bu hafta da heyecan verici bir fırsatla karşımıza çıkıyor. Bu haftanın ücretsiz oyunu, modern...

İnceleme

Fiyat/performans ürünlerin önemi özellikle ülkemizde bir hayli büyük. Biz de fiyat/performans ürünleri gerçekten çok seviyoruz. Bugün incelemesini yapacağımız Gamepower Bull T10 oyuncu monitörü de...

Teknoloji Haberleri

Microsoft, Windows 11’in bir sonraki büyük güncellemesi olan 24H2’yi ön izleme kanalında yayınladı. Bu güncelleme, kullanıcı deneyimini geliştiren ve işletim sistemine yeni özellikler ekleyen...

Teknoloji Haberleri

WhatsApp, Sürüm 24.10.79 ile kullanıcı deneyimini önemli ölçüde geliştiren yeni bir güncelleme yayınladı. Bu güncelleme ile uygulamanın kullanıcı arayüzü daha modern ve çekici hale...