Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Donanim Arşivi
Valorant Champions Tour
Valorant Champions Tour

Oyun Haberleri

Valorant Champions Tour, Türkiye’ye Misafir Oluyor!

Valorant’a gelmiş olan Fade karakteriyle birlikte birçok övgü ve kitle kazanmaya devam ederken bir yandan da turnuva hazırlıklarına başlayan Riot Games’in yeni durağı Türkiye olacak gibi duruyor.

Birçoğumuzun yakından takip ettiği ve gün geçtikçe daha da popülerleşen e-spor turnuvalarına ilgi devam ediyor. Bu ilginin yoğunluğundan dolayı, birçok şirket daha fazla bütçe ayırmaya başladı; bunlardan bir tanesi de Riot Games.

Valorant Champions Tour

Önerilen Yazı: eFuse Nedir?

2022 VALORANT Champions Tour’un gerçekleşeceği şehirler belirlendi. İlk kısımda her bölgenin Challenger II. Aşama etkinliklerinde mücadele göstermiş en iyi takımlar sezonun 2. Masters etkinliğine Kopenhag’dan katılım sağlayacaklar.

 10-24 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşmesi planlanan etkinlikte; puanlar, ödüller ve ün için yarışan 12 adet takım karşı karşıya gelecek.

Valorant Champions Tour, Son Basamağını İstanbul’a İnşa Ediyor!

Valorant Champions’un en önemli anları bu kısımda yaşanacak, bütün takımların üstün bir performans göstereceğinden eminiz. Bu turnuvaya katılım sağlayabilecek takım sayısı 16’yı geçmeyecek ve belirtmekte fayda var bu etkinlik 2-18 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek olup son noktayı İstanbul’da koyacak.

Valorant Champions Tour

Aşkın Ali "shagen" Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Sinema Haberleri

İlk olarak 2010 yılında ekranlarda karşımıza çıkan Behzat Ç. dizisi, yayınlanan 3 sezonun ardından ekranlara veda etmişti. Bu ayrılık dizinin hayranlarını üzse de aradan...

Oyun Haberleri

Geçtiğimiz haftalarda PC ve Mobil platformlara çıkış yapan ve geldiği gibi birçok kitleyi ekran başına kilitlemeyi başaran Diablo Immortal tarafından elde edilen gelirler açıklandı....

Teknoloji Haberleri

Harici ekran kartı dendiği zaman akla ilk gelen firmalar tabii ki Nvidia GeForce ve AMD Radeon tarafıydı. Fakat Intel tarafı son yıllarda harici ekran...

Teknoloji Haberleri

Nvidia GeForce RTX 4000 serisi ekran kartları hakkında şu sıralar çok fazla bilgi çıkıyor. Fakat bazı yeni bilgiler eski bilgilerle uyuşmuyor ve ortaya karışık...