Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Valorant Champions Tour
Valorant Champions Tour

Oyun Haberleri

Valorant Champions Tour, Türkiye’ye Misafir Oluyor!

Valorant’a gelmiş olan Fade karakteriyle birlikte birçok övgü ve kitle kazanmaya devam ederken bir yandan da turnuva hazırlıklarına başlayan Riot Games’in yeni durağı Türkiye olacak gibi duruyor.

Birçoğumuzun yakından takip ettiği ve gün geçtikçe daha da popülerleşen e-spor turnuvalarına ilgi devam ediyor. Bu ilginin yoğunluğundan dolayı, birçok şirket daha fazla bütçe ayırmaya başladı; bunlardan bir tanesi de Riot Games.

Valorant Champions Tour

Önerilen Yazı: eFuse Nedir?

2022 VALORANT Champions Tour’un gerçekleşeceği şehirler belirlendi. İlk kısımda her bölgenin Challenger II. Aşama etkinliklerinde mücadele göstermiş en iyi takımlar sezonun 2. Masters etkinliğine Kopenhag’dan katılım sağlayacaklar.

 10-24 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşmesi planlanan etkinlikte; puanlar, ödüller ve ün için yarışan 12 adet takım karşı karşıya gelecek.

Valorant Champions Tour, Son Basamağını İstanbul’a İnşa Ediyor!

Valorant Champions’un en önemli anları bu kısımda yaşanacak, bütün takımların üstün bir performans göstereceğinden eminiz. Bu turnuvaya katılım sağlayabilecek takım sayısı 16’yı geçmeyecek ve belirtmekte fayda var bu etkinlik 2-18 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek olup son noktayı İstanbul’da koyacak.

Valorant Champions Tour

Aşkın Ali "shagen" Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

League of Legends Türkiye Şampiyonluk Ligi’nin statüsü maalesef bu sezon düşürüldü. Yani ülkemizde şampiyon olan takımlar artık MSI, Worlds gibi dünya çapındaki büyük turnuvalara...

İnceleme

Fiyat/performans odaklı sistem incelemelerine bu sefer Itopya’nın SIGMA-RULES kod adlı toplama oyuncu bilgisayarıyla devam ediyoruz. Bu sistem fiyat/performans oranıyla öne çıkan nispeten düşük bütçeli...

Teknoloji Haberleri

AMD Ryzen 7000 serisi aslında genel anlamda başarılıydı. Fakat insanların beklentisi bu seriden çok daha yüksekti diyebiliriz. Üstüne Ryzen 7 5800X3D işlemcinin yüksek oyun...

Oyun Haberleri

Black Friday henüz gelmedi ancak Microsoft Store’un Xbox Black Friday İndirimi tüm hızıyla devam ediyor ve Halo Infinite, Gotham Knights, FIFA 23, NBA 2K23, Dying Light...