Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Valkyrie Elysium
Valkyrie Elysium

Konsollar

Valkyrie Elysium İçin Çıkış Tarihleri Verildi!

Geçtiğimiz saatlerde yayıncılığını Square Enix’in ve geliştiriciliğini Soleil’in yaptığı, aksiyon ve RPG türlerinin birleşimiyle yüksek beklentiler içerisine sokan Valkyrie Elysium için çıkış tarihleri verildi.

Valkyrie Elysium, Konsollar İçin 29 Eylül 2022’de Satışa Sunuluyor!

Başlıkta da belirtildiği gibi konsollar için daha erken çıkış yapacak olan oyunun fiyatları da açıklandı. Ayrıca fiyatlandırma, ön sipariş bonusları ve çeşitli sürümler için de fiyat farkı var.

  • Valkyrie Elysium Standart Edition59.99$ (PS 4-5)
  • Valkyrie Elysium Digital Deluxe Edition74,99$ (PS 4-5)

PlayStation’da oyuncular Valkyrie ekipmanı olan “Alscir: Sword of the God of Light” eşyasını ücretsiz bir şekilde elde edebilecek.


Valkyrie Elysium, PC İçin 11 Kasım 2022’de Satışa Sunuluyor!

Tıpkı konsollar gibi PC platformu için de fiyatlandırma, ön sipariş bonusları ve çeşitli sürümlere ait bilgiler paylaşıldı.

  • Valkyrie Elysium Standart Edition59.99$ (Steam)
  • Valkyrie Elysium Digital Deluxe Edition64,99 $ (Steam)

Valkyrie Elysium

PC oyuncuları bazı orijinal duvar kağıtları ve üç günlük erken erişim elde edecek. Bağlantı noktalarını birleştirmesine yarayan, Valkyrie Profile: Lenneth’in PC tarafında olup olmayacağı tartışma konusu.

Valkyrie Elysium için gelecek olan yeni bilgileri sizin için harmanlayıp paylaşmaya devam edeceğiz, takipte kalmayı unutmayın.

Aşkın Ali "shagen" Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, yıllardır yaptığı ücretsiz oyun kampanyalarına bir yenisini daha ekliyor. Geçmişte Grand Theft Auto 5 ve Borderlands: The Handsome Collections ve Football Manager serisi gibi oyunları...

Sistem Gereksinimleri

Robert Kirkman‘ın kaleme aldığı “The Walking Dead” kitap serisinden TV’ye uyarlanan ve aynı ismi sahip olan The Walking Dead, 12 yıl önce ekranlarda izleyiciyle...

Oyun Haberleri

Needs Games tarafından geliştirilen ve LINE GAMES tarafından yayınlanan,  oynaması ücretsiz aksiyon RPG oyunu olan UNDECEMBER ,12 Ekim’de oyun severlerle buluşması planlanıyor.  UNDECEMBER, Steam, Android ve...

İnceleme

Kablosuz oyuncu fareleri günümüzde iyice yaygınlaşmaya başladı. Haliyle insanların kablosuz oyuncu farelerine olan ilgisi de yükseliyor. Bugün incelemesini yapacağımız Razer Basilisk Ultimate model oyuncu...