Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Teknoloji Haberleri

Uygun Fiyatlı Kulaklık QCY MeloBuds Pro Duyuruldu

QCY, yeni Bluetooth kulaklığı MeloBuds Pro’yu piyasaya sürdü. Şirketin yeni adaptif aktif gürültü engelleme özelliğine sahip TWS kulaklığı MeloBuds Pro, dikkat çekici özellikleriyle kullanıcıların beğenisine sunuldu.

QCY MeloBuds Pro Neler Sunuyor

MeloBuds Pro, 46dB’e kadar gürültüyü azaltabilen adaptif aktif gürültü engelleme (ANC) özelliği ile öne çıkıyor. Bu özellik, farklı çevre koşullarına göre gürültü engelleme düzeyini ayarlayarak en iyi performansı sağlıyor. Kulaklık, dört farklı moduyla gürültü engelleme düzeyini optimize edebiliyor.

LDAC desteği ile 990kbps’ye kadar bit hızı ve 96kHz/24bit örnekleme hızı sunan QCY MeloBuds Pro, yüksek kaliteli ses deneyimi vaat ediyor. Şeffaf mod sayesinde çevredeki sesleri duymak mümkün olurken, 6 mikrofon ile çağrı gürültü azaltma teknolojisi ve 360° uzamsal surround ses özellikleri de kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

MeloBuds Pro, ANC kapalıyken 8,5 saate kadar, şarj kutusuyla birlikte ise 34 saate kadar uzun bir pil ömrü sunuyor. ANC etkinleştirildiğinde ise bu süreler sırasıyla 7,5 saat ve 30 saate düşüyor. Ayrıca, hızlı şarj desteği ile sadece 10 dakikalık şarj ile 1 saatlik dinleme süresi elde edilebiliyor.

Kulaklık, iki cihaz arasında kesintisiz geçiş sağlayan çoklu bağlantı, müzik çalma kontrolü için kulak içi algılama, oyun için 80ms’lik düşük gecikme modu ve IPX5 suya dayanıklılık gibi özellikleri de barındırıyor. Bu özellikler, kullanıcı deneyimini üst düzeye çıkarmayı hedefliyor.

QCY MeloBuds Pro, siyah, beyaz ve altın olmak üzere üç renk seçeneğiyle geliyor. Kulaklık, 27 dolar gibi uygun bir fiyatla Çin’de satışa sunuldu. Bu fiyat ve özellikler göz önüne alındığında, MeloBuds Pro’nun geniş bir kullanıcı kitlesine hitap etmesi bekleniyor.

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan Emir Çiftci, Donanım Arşivi üzerinden teknoloji, donanım ve bilim konuları hakkında haberler yazmaktadır.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, oyunculara sunduğu ücretsiz oyunlarla dikkat çekmeye devam ediyor. Bu hafta, nostaljik bir arcade oyun deneyimi sunan Arcade Paradise ve gerilim dolu atmosferiyle...

Teknoloji Haberleri

El konsolları şu an için daha çok AMD’nin APU çözümlerinden yararlanıyor. Tabii ki Intel’in çözümleri de var fakat AMD’nin APU’ları kadar başarım gösteremiyorlar genelde....

Oyun Haberleri

EA Sports, futbol tutkunlarının merakla beklediği FC 25’in resmi tanıtım fragmanını nihayet yayınladı. Bu yeni sürümde, Real Madrid ve İngiltere Milli Takımı’nın genç yıldızı...

Motorlu Taşıtlar

Xiaomi markası çok eski bir marka değil, hatta yeni bile sayılır. Fakat kısa sürede muazzam bir büyüme elde etti ve çok geniş bir ürün...