Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

For Honor Sistem Gereksinimleri
For Honor Sistem Gereksinimleri

Oyun Haberleri

Ubisoft, For Honor Oyununu Ücretsiz Olarak Erişime Açtı!

Ubisoft tarafından finanse edilip geliştirilen ve çıktığı andan itibaren birçok oyun severin ilgisini toplayan yapımlardan “For Honor” ücretsiz olarak erişime açıldı. Kısa süreliğine ücretsiz olarak oynayabileceğiniz oyunu beğenirseniz aynı süre zarfı içerisinde indirimli bir şekilde kütüphanenize de ekleyebileceksiniz.

14 Şubat 2017‘de satışa sunulan üçüncü şahıs ve aksiyon kategorilerinde yüksek ilgi gören “For Honor” şu anlık PlayStation, Xbox ve Microsoft Windows için kullanılabilir halde.

Önerilen Yazı: Fortnite Mobile Nasıl İndirilir? 

ForHonor’ın müthiş savaş meydanında ardında bir enkaz bırakarak ilerle.

• EŞSİZ SAVAŞÇILARDA USTALAŞ
Cesur Şövalyeler, acımasız Vikingler ve ölümcül Samuraylar arasından favori savaşçını seç. Her biri kendine özgü silahları, oyun tarzı ve kişiselleştirme seçenekleriyle.

• UNUTULMAZ BİR HİKAYE
Müthiş savaşlarda kaleleri darmadağın et, amansız düşman şefleriyle düelloya tutuş ve gizemli bir düşmanın ölümcül saldırıları altındaki halkını kurtar.

DÜŞMANI İSTER TEK BAŞINA YOK ET İSTER ARKADAŞLARINLA
Sürükleyici çevrimdışı tek oyunculu modun yanı sıra heyecanlı çok oyunculu modlar da var.

• YENİ SAVAŞ SANATI KONTROL SİSTEMİ
Savaşçın üzerinde tam kontrol sağla. Bu sistem sayesinde, silahının ağırlığına hükmet ve her bir harekette gücü hisset.

For Honor

For Honor, 28 Temmuz – 3 Ağustos Aralığında Ücretsiz!

Oyunun ücretsiz olacağı tarihler arasında herhangi bir kısıtlama olmayacak, tıpkı satın almışsınız gibi her özelliğe erişim sağlayacak ve online modları da deneyebileceksiniz.

For Honor, Steam üzerindeki fiyatlarını %75 indirimli hale getirerek yeniden satışa sundu, buradan Steam satış sayfasına ulaşabilirsiniz.

Epic Games tarafında ise %85’lik bir indirim söz konusu ancak geçtiğimiz günlerde bedava dağıtılmıştı eğer siz de o tarihler arasında kütüphanenize eklemişseniz tekrar satın almanıza gerek kalmayacak, buradan Epic Games satış sayfasına ulaşabilirsiniz.

Aşkın Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Sinema Haberleri

Son dönemde Cartoon Network‘ün izleyiciyle buluşturduğu yeni, kalitesiz yapımlar varolan izleyici kitlesinin ayrılmasına ve kanalın eski popülerliğini kaybederek kan kaybetmesin yol açtı. Hal böyle...

Oyun Haberleri

FromSoftware’in büyük ilgi gören oyunu Elden Ring, oyunculara yeni ve heyecan verici bir genişleme paketi sunmak üzere hazırlanıyor: Shadow of the Erdtree. Bu DLC,...

Telefon Haberleri

Samsung’un 10 Temmuz tarihli Unpacked etkinliğinde tanıtacağı yeni nesil katlanabilir telefonlardan biri olan Galaxy Z Flip 6’nın tüm özellikleri internete sızdırıldı. İşte cihaz hakkındaki...

Oyun Haberleri

Xbox Game Pass, Haziran ayının geri kalanında oyunseverlere yeni ve heyecan verici bir dizi deneyim sunmaya hazırlanıyor. İlk dalgada gelen oyunların ardından, ayın sonuna...