Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

Ubisoft, For Honor Oyununu Ücretsiz Olarak Erişime Açtı!

Ubisoft tarafından finanse edilip geliştirilen ve çıktığı andan itibaren birçok oyun severin ilgisini toplayan yapımlardan “For Honor” ücretsiz olarak erişime açıldı. Kısa süreliğine ücretsiz olarak oynayabileceğiniz oyunu beğenirseniz aynı süre zarfı içerisinde indirimli bir şekilde kütüphanenize de ekleyebileceksiniz.

14 Şubat 2017‘de satışa sunulan üçüncü şahıs ve aksiyon kategorilerinde yüksek ilgi gören “For Honor” şu anlık PlayStation, Xbox ve Microsoft Windows için kullanılabilir halde.

Önerilen Yazı: Fortnite Mobile Nasıl İndirilir? 

ForHonor’ın müthiş savaş meydanında ardında bir enkaz bırakarak ilerle.

• EŞSİZ SAVAŞÇILARDA USTALAŞ
Cesur Şövalyeler, acımasız Vikingler ve ölümcül Samuraylar arasından favori savaşçını seç. Her biri kendine özgü silahları, oyun tarzı ve kişiselleştirme seçenekleriyle.

• UNUTULMAZ BİR HİKAYE
Müthiş savaşlarda kaleleri darmadağın et, amansız düşman şefleriyle düelloya tutuş ve gizemli bir düşmanın ölümcül saldırıları altındaki halkını kurtar.

DÜŞMANI İSTER TEK BAŞINA YOK ET İSTER ARKADAŞLARINLA
Sürükleyici çevrimdışı tek oyunculu modun yanı sıra heyecanlı çok oyunculu modlar da var.

• YENİ SAVAŞ SANATI KONTROL SİSTEMİ
Savaşçın üzerinde tam kontrol sağla. Bu sistem sayesinde, silahının ağırlığına hükmet ve her bir harekette gücü hisset.

For Honor

For Honor, 28 Temmuz – 3 Ağustos Aralığında Ücretsiz!

Oyunun ücretsiz olacağı tarihler arasında herhangi bir kısıtlama olmayacak, tıpkı satın almışsınız gibi her özelliğe erişim sağlayacak ve online modları da deneyebileceksiniz.

For Honor, Steam üzerindeki fiyatlarını %75 indirimli hale getirerek yeniden satışa sundu, buradan Steam satış sayfasına ulaşabilirsiniz.

Epic Games tarafında ise %85’lik bir indirim söz konusu ancak geçtiğimiz günlerde bedava dağıtılmıştı eğer siz de o tarihler arasında kütüphanenize eklemişseniz tekrar satın almanıza gerek kalmayacak, buradan Epic Games satış sayfasına ulaşabilirsiniz.

Aşkın Ali "shagen" Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

İnceleme

Termal macunların bilgisayarlarımız için önemi büyük. Soğutucular ile CPU, GPU arasındaki bağlantıyı onlar sayesinde kuruyoruz. Bugünkü kıyaslamamızda ise piyasada 50 TL civarlarında bulunabilen termal...

Teknoloji Haberleri

Nvidia’nın “Ada Lovelace” kod adlı GeForce RTX 4000 serisi ekran kartları bir süredir gündemde. Çünkü ortaya atılan ilk iddialar beklentileri bir hayli yükseltmişti. 2...

Teknoloji Haberleri

NVIDIA bugün, oyunlar ve uygulamalar için NVIDIA RTX nöral işlemeyle yeni bir çağı başlatan, yapay zeka destekli performans artırıcısı DLSS 3 teknolojisini duyurdu. Olağanüstü görüntü...

Oyun Haberleri

Call of Duty: Modern Warfare 2 için açık beta yayımda, ancak birçok oyuncu çok oyunculu oyunun zaten bir bilgisayar korsanlığı sorunu olduğunu keşfediyor. Call...