Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

The Walking Dead: Dead City
The Walking Dead: Dead City

Sinema Haberleri

The Walking Dead: Dead City Dizisinin 2.Sezonu Yolda

Robert Kirkman‘ın kaleme aldığı “The Walking Dead” kitap serisinden TV’ye uyarlanan ve aynı ismi sahip olan The Walking Dead, 12 yıl önce ekranlarda izleyiciyle buluştu. Oldukça kısa sürede viral olan yapım, bu günlerde izlenmesi gereken yapımlar listesinde ki yerini almaya başladı. 11 yıldır ekran başındaki herkese sunulan ana hikayemiz final yapmış olsa da hala daha The Walking Dead evreninde anlatılacak çok fazla hikaye var.

AMC, The Walking Dead evrenin en sevilen karakterlerinden Lauren Cohan‘ın canlandırdığı Maggie ve Jeffrey Dean Morgan‘ın hayat verdiği Negan karakterlerine odaklanacak olan The Walking Dead: Dead City dizisi geçtiğimiz yıl izleyici karşına çıktı.

AMC tarihine geçen ve The Walking Dead hayranları tarafından tam not alan yapımın, yeni ve ikinci sezonun yolda olduğu bildirildi.

The Walking Dead: Dead City, Yeni Sezonuyla Daha Derin Bir Hikaye Sunacak

The Walking Dead: Dead City

The Walking Dead: Dead City dizisinin final bölümünde, karakterlerimizin yeniden ayrıldığını ve tekrardan kendi yollarına gittiklerine şahit olmuştuk. AMC‘ye yakın kaynaklar tarafından aktarılan detaylara göreyse, dizinin ikinci sezonu karakterlerin yollarını bir kez daha kesiştirerek daha karmaşık bir hikaye kurgusu sunacak.

Dizinin ilk sezon çekimlerinin tamamı, New York City‘de gerçekleştirilmişti. Yeni ve ikinci sezon çekimleriyse, Massachusetts eyaleti ve özellikle Boston şehri çevresinde yapılacak. Sezon içerisinde; Manhattan dışında bulunan Bronx, Queens gibi semtleri de sık sık görmemiz olası.

The Walking Dead: Dead City dizisinin yeni ve ikinci sezonu, AMC ve AMC+ üzerinden 2025 yılı içerisinde izleyiciyle buluşacak.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

EA Sports’un FIFA ile olan uzun süreli ortaklığının sona ermesinden bu yana geliştirilen ikinci futbol oyunu olan EA Sports FC 25, büyük beklentilerle geliyor....

Oyun Haberleri

Yüzlerce oyun ve uygulama NVIDIA RTX teknolojilerini hali hazırda destekliyor ve her ay NVIDIA DLSS, NVIDIA Reflex  ve gelişmiş ışın izleme efektlerini entegre eden birçok yeni oyun piyasaya...

Oyun Haberleri

İstanbul merkezli oyun geliştirme stüdyosu Motion Blur, yeni oyunları Black State‘i tanıttı. Üçüncü şahıs aksiyon-macera türündeki bu yeni yapım, PC platformu için Steam ve...

Teknoloji Haberleri

Geçtiğimiz günlerde AMD Ryzen 9 9900X model işlemcinin Geekbench performans testi ortaya çıkmıştı. Şimdi ise daha genele hitap edecek olan AMD Ryzen 5 9600X...