Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

The Sims 4: Lovestruck Genişleme Paketi Sızdırıldı!

The Sims 4 hayranları, oyunun yeni genişleme paketi “Lovestruck” hakkında heyecan verici bir sızıntıyla karşı karşıya. EA ve Maxis, oyunun genişlemeleriyle ilgili duyuruları genellikle belirli aralıklarla yaparken, bu sefer merakla beklenen genişleme paketi Lovestruck, büyük bir sızıntı sayesinde önceden ortaya çıktı.

The Sims 4’ün Yeni Genişleme Paketi Lovestruck İle Aşk Dolu Anlar

The Sims 4

Anadius’un sızdırdığı bilgilere göre, Lovestruck genişlemesi bu ayın sonlarına doğru resmi olarak duyurulacak ve tam sürümü 25 Temmuz 2024’te yayınlanacak. Bu genişleme paketi, oyunculara romantizm ve flört odaklı bir dizi yeni özellik sunacak.

Lovestruck genişlemesi, Sim’lerin aşk hayatını kişiselleştirme ve derinleştirme imkanı tanıyor. Oyuncular, Sim’lerinin randevuları için özel bir tarih belirleyebilecek, kendi mekanlarını, etkinliklerini ve hedeflerini oluşturabilecekler. Ayrıca, diğer Simler, siz onları bir sohbete davet etmediğiniz sürece randevunuzu bölemeyecek.

Sim’lerin bu tarihleri planlamalarına yardımcı olacak Tinder benzeri bir telefon uygulaması da tanıtılacak. Bu uygulama sayesinde Sim’ler, yaş tercihi, cinsel yönelim ve diğer detayları ekleyerek ideal eşlerini bulabilecekler.

Sim’ler, yeni romantik etkileşimler ve nesnelerle partnerleriyle daha derinlemesine etkileşime geçebilecekler. Örneğin, rol yapma imkanı tanıyan bir kostüm kutusu, yeni ikram kutuları ve sıcak etkileşimler için bir “Romantik Battaniye” gibi yeni nesneler oyuna eklenecek.

Lovestruck genişlemesi, oyuna yeni bir ölüm türü de ekleyecek. Sim’ler, aynı anda çok fazla kalp ağrısı yaşarlarsa, kırık bir kalpten ölebilecekler. Bu potansiyel felaketi önlemek için oyuncuların yeni Romantizm Dinamiklerine dikkat etmeleri gerekecek. İlişkilerde Sim’ler arasında Romantizm Dinamikleri mevcuttur. Bunlar Create a Sim’de sizin tarafınızdan seçilebilir veya oyun sırasında değişebilir.
Romantizm Dinamikleri, bir Sim’in ilişkisinin sağlıklı mı, ateşli mi yoksa öngörülemez mi olduğunu belirleyecek.

Ayrıca, eklenecek iki yeni özellik de Sim’lerin nasıl ilişkiler kuracağını belirleyecek: “Aşk Böceği” Sim’i aşkı bulma konusunda hevesli olacak, “Romantik Rezerve” Sim’ler ise daha temkinli davranacak. Bu özelliklerin yanı sıra Sim’ler, flört ve aşka yönelik yeni bir beceri çizgisi ile romantizm sanatında ustalaşabilecekler. Bu becerinin 10. seviyesinde Sim’iniz, etrafındaki Sim’lere cilveli ruh hali veren bir Flört Aurasına sahip olacak.

Lovestruck, yeni bir Romantizm Danışmanı kariyeri, bekarlara özel Hangout Lot özelliği ve Sim’lerin dışarıdayken diğer Sim’lerle kolayca takılma ve flört etme yeteneğini de tanıtacak. Bu yeni özellikler, oyunculara Sim’lerinin aşk hayatını daha da kişiselleştirme ve derinleştirme imkanı sunacak.

EA ve Maxis, bu sızıntıyı henüz doğrulamadı, ancak Lovestruck’ın bu ayın sonunda resmi olarak duyurulması bekleniyor. Bu heyecan verici genişleme paketi hakkında daha fazla bilgi için resmi duyuruları takip etmek en iyisi olacak.

Tarih Bölümü öğrencisi olan Berfin Alican, aynı zamanda Donanım Arşivi'nde oyun kategorisinde haberler yazmaktadır.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

EA Sports’un FIFA ile olan uzun süreli ortaklığının sona ermesinden bu yana geliştirilen ikinci futbol oyunu olan EA Sports FC 25, büyük beklentilerle geliyor....

Oyun Haberleri

Yüzlerce oyun ve uygulama NVIDIA RTX teknolojilerini hali hazırda destekliyor ve her ay NVIDIA DLSS, NVIDIA Reflex  ve gelişmiş ışın izleme efektlerini entegre eden birçok yeni oyun piyasaya...

Oyun Haberleri

İstanbul merkezli oyun geliştirme stüdyosu Motion Blur, yeni oyunları Black State‘i tanıttı. Üçüncü şahıs aksiyon-macera türündeki bu yeni yapım, PC platformu için Steam ve...

Teknoloji Haberleri

Geçtiğimiz günlerde AMD Ryzen 9 9900X model işlemcinin Geekbench performans testi ortaya çıkmıştı. Şimdi ise daha genele hitap edecek olan AMD Ryzen 5 9600X...