Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

The Mandalorian & Grogu
The Mandalorian & Grogu

Sinema Haberleri

The Mandalorian & Grogu Filmi 2026 Yılında Geliyor

En popüler sinematik evrenlerden bir tanesi olan ve kült haline gelen Star Wars serisi, bir süredir diziler üzerinden ilerliyor ve hayranların istediği filmleri göremiyorduk. Görünüşe göre yakında bu durum değişecek ve yeni Star Wars filmleri göreceğiz.

Disney Plus’ın en çok izlenen yapımlarından birisi olan ve Star Wars Evreni‘nin en çok izlenme sayılarına ulaşan dizisi unvanına sahip olan The Mandalorian‘ın dördüncü sezonun dizi formatından koparılarak beyaz perdede izleyiciyle buluşacağı geçtiğimiz haftalarda Lucas Film tarafından resmi olarak duyuruldu.

The Mandalorian dizisinin devam hikayesi, film formatında ele alacak olan filmin çalışmalarına hız kesmeden devam ediliyorken geçtiğimiz saatlerde Disney; Filmin vizyona gireceği yılı serinin hayranlarıyla paylaştı.

The Mandalorian & Grogu Filmi 2026 Yılında Vizyona Girecek

The Mandalorian & Grogu

Geçtiğimiz saatlerde The Walt Disney Company CEO’su Bob Iger tarafından yapılan açıklamalar sırasında; Lucas Film tarafından MandoVerse olarak tanımalanan yeni dönemin detaylı yapımlarından birisi olan “The Mandalorian & Grogu” ismi verilen filmin, 2026 yılında vizyona gireceği resmen duyuruldu.

Bu yılın sonlarında prodüksiyon aşamasına geçileceği bilinen film, 2026 yılı içerisinde izleyici karşısına çıkacak. Star Wars hayranları tarafından merakla beklenen yapımın net vizyon tarihinin ise, gelecek aylarda hayranlarla paylaşılması bekleniyor.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

Stardew Valley, bağımsız oyun dünyasının parlayan yıldızlarından biri olarak uzun süredir oyuncuların ilgisini çekiyor. Eric “ConcernedApe” Barone liderliğinde geliştirilen bu eşsiz çiftlik simülasyonu, milyonlarca...

İnceleme

Üst seviye dizüstü bilgisayarlar aslında sadece oyun oynamak için üretilmiyor. Bunun en net örnekleri MSI’ın Titan serisi dizüstü bilgisayarları diyebiliriz. Aslında bunlar oyuncu dizüstü...

Telefon Haberleri

Samsung, Galaxy A serisini genişletmeye devam ediyor. Serinin yeni üyesi Galaxy A55 5G, Google Play Console’da listelendi ve bazı teknik özellikleri ortaya çıktı. Bu...

Oyun Haberleri

PlayStation, her ay olduğu gibi Mart ayı için de heyecan verici ücretsiz oyunları PlayStation Plus üyeleriyle buluşturuyor. Sony’nin bu ayki seçkisi, farklı türlerden dört...