Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Avatar The Last Airbender Netflix Türkiye
Avatar The Last Airbender Netflix Türkiye

Sinema Haberleri

Avatar: The Last Airbender 2.Sezon Çekimleri Eylül’de Başlıyor

Dünyanın en çok aboneye sahip olan dijital içerik platformu Netflix, son dönemlerde oldukça kötü zamanlar geçiriyor. Geçtiğimiz aylarda ilk defa abone kaybetmeye başlayan platform, yaşanan bu talihsiz olayların önüne geçmek amacıyla birçok radikal değişiklik yapmaya başladı.

Şirketin almaya başladığı radikal kararların en başında ise, daha az ancak daha kaliteli içerikleri izleyiciyle buluşturmak yer alıyor. Bu nedenle Netflix‘in son dönemde izleyiciyle buluşturacağı pek çok yeni yapımı bulunuyor. Bu yeni yapımlardan bir tanesi de, Netflix‘in birkez daha ekranlara uyarladığı Avatar: The Last Airbender live-action dizisi.

Geçtiğimiz aylarda ilk sezonu izleyici karşısına çıkan dizi, hayranlar ve eleştirmenlerden oldukça iyi yorumlar aldı. Platformun en başarılı yapımları arasına adını yazdıran dizi, aradan çok fazla zaman geçmeden yeni sezon onaylarını aldı ve dizinin yeni sezonları için resmen çalışmalara başlandı.

Avatar: The Last Airbender Çekimleri En Kısa Sürede Başlayacak

Avatar The Last Airbender

İlk sezonu 22 Şubat tarihinde Netflix üzerinden izleyici karşısına çıkan Avatar: The Last Airbender live-action dizisinin ikinci sezon çalışmaları devam ederken, yeni sezon çekimlerine bir an önce başlanması planlanıyor. İlk olarak bu yılın sonlarında çekimlere başlanması planlanırken bu tarih, oldukça erkene alınmış durumda. Bu yaz aylarının sonunda, Eylül ayı içerisinde çekimlere başlanması planlanıyor.

Bu belirsizliğin en büyük nedeni ise, Avatar Aang’e hayat veren Gordon Cormier’ın çok çabuk ve gözle görülür şekilde büyümesi. Yapımcılar, Aang‘in çocuksu görünümünü kaybetmeden çekimlerin tamamlanmasını istiyor.

Dizinin yeni sezonlarının henüz net bir yayın tarihi olmasa da, ikinci sezonun 2025 yılının sonlarında izleyiciyle buluşması bekleniyor.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

EA Sports’un FIFA ile olan uzun süreli ortaklığının sona ermesinden bu yana geliştirilen ikinci futbol oyunu olan EA Sports FC 25, büyük beklentilerle geliyor....

Oyun Haberleri

Yüzlerce oyun ve uygulama NVIDIA RTX teknolojilerini hali hazırda destekliyor ve her ay NVIDIA DLSS, NVIDIA Reflex  ve gelişmiş ışın izleme efektlerini entegre eden birçok yeni oyun piyasaya...

Oyun Haberleri

İstanbul merkezli oyun geliştirme stüdyosu Motion Blur, yeni oyunları Black State‘i tanıttı. Üçüncü şahıs aksiyon-macera türündeki bu yeni yapım, PC platformu için Steam ve...

Teknoloji Haberleri

Geçtiğimiz günlerde AMD Ryzen 9 9900X model işlemcinin Geekbench performans testi ortaya çıkmıştı. Şimdi ise daha genele hitap edecek olan AMD Ryzen 5 9600X...