Cybertruck’ın Kırılan Camı

Hatırlarsınız geçtiğimiz yıl Tesla, gündem olan tasarımı ile birlikte gelen elektrikli kamyonetini tanıtmıştı. Tanıtım sırasında Elon Musk, Tesla’nın tasarımcısı olan Franz von Holzhausen‘i sahneye davet edip arabanın dayanıklılık testini yapmasını istemişti. Balyozla arabaya vuran Franz von Holzhausen, arabaya hasar gelmeyince testi bir ileri seviyeye taşıyıp çelik bilye ile arabanın camına vurmak istemişti. Sözde patlamaya dayanıklı bu camlardan birine vurduğunda kolayca parçalandığı görüldü. Bunun üzerine ikinci bir deneme yaptılar ve aynı durum tekrar söz konusu oldu. Bu durum üzerine Cybertruck’ın kırılan camı günlerce gündemde kaldı, haberlere ve mizah sayfalarına konu oldu.

Görünüşe Göre Tesla Hatalarıyla Barışık

Bu durum üzerine Tesla geçtiğimiz günlerde kırık cam baskılı t-shirt satmaya başladı. Görünüşe göre Tesla hatalarını gizlemek gibi durumlara girmiyor, hatalarıyla kendi tarzıyla dalga geçip bir yandan da kendisini gündeme tekrardan çıkarmak için zekice hareketler sergiliyor.

T-Shirt’ün Tasarımı

Siyah üzerine beyaz baskı olan bu t-shirt’ün kırık cam tasarımı, kırılan camla neredeyse birebir aynı. Arka kısmında ise graffitiye benzer bir font ile hazırlanmış Cybertruck yazısı, altında ise Cybertruck’ın çatı kısmını andıran bir üçgen var.

Tesla’nın kendisiyle dalga geçtiği, yaratıcı ve ilginç tasarımlı, yüksek pazarlama zekası ile hazırlamış olduğu bu t-shirt’ü buraya tıklayarak satın alabilirsiniz. XXL hariç tüm bedenleri şu anda mevcut ve fiyatı ise 45 dolar(cık).

Kaynak

Tesla is now selling a t-shirt commemorating Cybertruck shattered window flub

 

Donanım Arşivi Ekibinden; DADG ve Twitch moderatörü, video çevirmeni ve site yazarı

YORUM YAP BROM!

Please enter your comment!
Lütfen adınızı girin