Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

Street Fighter 6, Kimberly ve Juri’yi Resmî Olarak Oyuna Dahil Ediyor!

Street Fighter 6 oyununun piyasaya sürülmesinin üzerinden daha az bir zaman geçmiş olmasına rağmen, geliştirici Capcom; oyuna hangi karakterlerin geleceğini kademeli olarak açıklayarak hayranları yeni oyun için heyecanlandırdı ve heyecanlandırmaya da devam ediyor.

Street Fighter 6

Şimdiye kadar, Street Fighter serisinden hem yeni hem de eski karakterlerin oyuna dahil edileceği açıklandı ve genellikle bir veya iki karakter tek seferde belirlendi.

Önerilen Yazı: Bilgisayarınızın Güvenliğini Sağlamak İçin 10 İpucu

Street Fighter 6’nın son fragmanı, hem oyuna katılan yeni bir simanın dövüş stilini gösterdi hem de popüler bir karakterin geri döndüğünü doğruladı.

Street Fighter 6, 2023’Te PlayStation 4, PlayStation 5, Windows PC Ve Xbox Series X’e geliyor!

Kimberly, Guy’ın nesilden nesile aktardığı Bushinryu tekniğini kullanıyor, ancak hareketlere ve saldırılara kendi şehirli stilini katıyor.

Ayrıca sprey kutularını bomba olarak kullanabildiği ve renkli dumanı kullanarak kendini gizleyebildiği de göz önüne geliyor.

Aşkın Ali "shagen" Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

İnceleme

Fiyat/performans odaklı sistemleri gerçekten seviyoruz. Bugün incelemesini yapacağımız İncehesap Fornax toplama oyuncu bilgisayarı da bu tanıma bir hayli uyuyor. Fakat bu sistemi özel kılan...

Teknoloji Haberleri

Nvidia, özellikle son zamanlarda çok fazla ekran kartı üretimi yapmaya başladı. Haliyle ortada şu an çok fazla model bulunuyor ve durum bazen kafa karışıklıklarına...

Oyun Haberleri

Her ay düzenli olarak kontrol ettimiz Amazon Prime üyelerinin ücretsiz olarak erişebildiği Prime Gaming, hizmetinin kullanıcılarına Aralık ayında ücretsiz olarak sunacağı oyunlar belli oldu....

Rehber

Discord platformu kısa süre içerisinde büyük başarılara imza attı diyebiliriz. Çok büyük topluluklar artık sohbet için Discord’u tercih ediyor. Haliyle günümüzde çok popüler bir...