Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Street Fighter 6
Street Fighter 6

Oyun Haberleri

Street Fighter 6, Kimberly ve Juri’yi Resmî Olarak Oyuna Dahil Ediyor!

Street Fighter 6 oyununun piyasaya sürülmesinin üzerinden daha az bir zaman geçmiş olmasına rağmen, geliştirici Capcom; oyuna hangi karakterlerin geleceğini kademeli olarak açıklayarak hayranları yeni oyun için heyecanlandırdı ve heyecanlandırmaya da devam ediyor.

Street Fighter 6

Şimdiye kadar, Street Fighter serisinden hem yeni hem de eski karakterlerin oyuna dahil edileceği açıklandı ve genellikle bir veya iki karakter tek seferde belirlendi.

Önerilen Yazı: Bilgisayarınızın Güvenliğini Sağlamak İçin 10 İpucu

Street Fighter 6’nın son fragmanı, hem oyuna katılan yeni bir simanın dövüş stilini gösterdi hem de popüler bir karakterin geri döndüğünü doğruladı.

Street Fighter 6, 2023’Te PlayStation 4, PlayStation 5, Windows PC Ve Xbox Series X’e geliyor!

Kimberly, Guy’ın nesilden nesile aktardığı Bushinryu tekniğini kullanıyor, ancak hareketlere ve saldırılara kendi şehirli stilini katıyor.

Ayrıca sprey kutularını bomba olarak kullanabildiği ve renkli dumanı kullanarak kendini gizleyebildiği de göz önüne geliyor.

Aşkın Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Özellikle AMD tarafı oyun hediyesi kampanyalarını sıkça düzenliyor. Bunlardan en yenisi ise AMD Radeon RX 7700 XT ve AMD Radeon RX 7800 XT modellerinden...

Oyun Haberleri

Bugün Riot Games ve VALORANT 12 Haziran 2024’te çıkacak olan en yeni haritası Abyss’i duyurdu. Abyss VALORANT’ın sınırları olmayan ilk haritası ve oyuncuları yetenek...

Oyun İndirimleri

Epic Games, her hafta düzenlediği ücretsiz oyun kampanyasıyla oyunseverleri memnun etmeye devam ediyor. Bu hafta, hem hız hem de strateji tutkunları için iki oyun...

Oyun Haberleri

Call of Duty serisinin yeni oyunu Black Ops 6, Xbox Games Showcase etkinliğinde geniş bir tanıtım yaptı ve ardından düzenlenen detaylı bir etkinlikte oyun...