Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Donanim Arşivi
Steam Yaz İndirimleri
Steam Yaz İndirimleri

Oyun Haberleri

Steam Yaz İndirimleri Süresince Alabileceğiniz Oyunlar!

Steam Yaz İndirimleri başladı, 23 Haziran7 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek olan etkinlik kapsamında birçok AAA oyun indirime girdi. God of War, Red Dead Redemption 2 ve Grand Theft Auto V gibi oyunlar etkinlik kapsamında satılıyor. Geçtiğimiz günlerde yapılan detaylı habere buradan ulaşabilirsiniz.

Steam Yaz İndirimlerinde Alınması Gereken Oyunlar:

1- God of War 

Steam Yaz İndirimleri

God of War , David Jaffe tarafından Sony’nin Santa Monica Studio’sunda yaratılmışbir aksiyon-macera oyunu serisidir .

 “Olimpos Tanrılarından aldığı intikamın üzerinden yıllar geçen Kratos, artık İskandinav Tanrılarının ve canavarlarının diyarında sıradan bir insan olarak yaşıyor. Bu sert ve acımasız dünyada hayatta kalabilmek için savaşmak ve oğluna da aynısını öğretmek zorunda.”

Fiyat: 263,20 TL (329,00 TL)


Forza Horizon 5

Steam Yaz İndirimleri

ForzaHorizon 5, Playground Games tarafından geliştirilen ve Xbox Game Studios tarafından yayınlanan bir yarış oyunudur. Forza serisindeki beşinci Forza Horizon oyunu ve on ikinci Forza oyunu olacaktır. Oyun, Meksika’nın kurgusal bir temsilinde geçmektedir.”

Fiyat: 239,20 TL (299,00 TL)

Önerilen Yazı: SPARC Nedir?


Grand Theft Auto V

Steam Yaz İndirimleri

Grand Theft Auto V, Rockstar North tarafından geliştirilen ve Rockstar Games tarafından yayımlanan 2013 tarihli açık uçlu aksiyon-macera tarzı bir video oyunudur.

“Genç bir dolandırıcı, eski bir banka soyguncusu ve acımasız bir psikopat. Başları büyük dertte. Başta birbirleri olmak üzere hiç kimseye güvenmedikleri bir şehirde hayatta kalabilmek için tehlikeli bir dizi soygun gerçekleştirmek zorundalar.”

Fiyatı: 74,69 TL (208,99 TL)


Red Dead Redemption 2

Steam Yaz İndirimleri

Red Dead Redemption 2, Rockstar Games tarafından geliştirilen ve yayımlanan, 2018 aksiyon-macera temalı video oyunu. Red Dead serisinin üçüncü oyunu oldu ve 2010 Red Dead Redemption 1 oyununun bir prequelidir. Hikâye, 1899’da Batı, Ortabatı ve Güney ABD’nın kurgusal bir temsilinde geçmektedir.

“Amerika, 1899. Arthur Morgan ve Van der Linde çetesi kaçıyor. Federal ajanlar ve ülkenin en iyi ödül avcılarının amansız takibi altında çete üyeleri hayatta kalabilmek için soyguna, yağmaya ve dövüşmeye devam ederek Amerika’nın kalbindeki çetin toprakları geçmek zorunda. Bu süreçte iç çatışmaları da iyice derinleşen çete artık dağılmanın eşiğine gelirken Arthur da zor bir seçimle karşı karşıya: Onu yetiştiren çeteye sadık mı kalacak yoksa kendi ideallerinin peşinden mi gidecek?”

Fiyatı: 149,50 TL (299,00 TL)


Mafia: Definitive Edition

Steam Yaz İndirimleri

Mafia: Definitive Edition, 2K Czech tarafından geliştirilen ve 2K Games tarafından yayımlanacak olan aksiyon-macera video oyunudur. 2002’de çıkan video oyunu Mafia’nın yeniden yapımı olan oyun Mayıs 2020’de duyuruldu ve 25 Eylül 2020’de piyasaya sürüldü.

“Mafyayla kasıtsızca yaşadığı bir olay nedeniyle Tommy Angelo, istemeden suç dünyasına dahil olur. Önce Salieri’ye katılmaktan rahatsızlık duysa da zaman geçtikçe ödüller görmezden gelinemeyecek büyür.”

Fiyatı: 103,60 TL (259,00 TL)


SCUM

Steam Yaz İndirimleri

SCUM, 29 Ağustos 2018 tarihinde Erken Erişim Oyunu olarak piyasaya çıkmış, Gamepires tarafından geliştirilen ve dağıtımı Gamepires ve Devolver Digital tarafından yapılan hayatta kalma temalı Steam oyunudur.

“SCUM, benzeri görülmemiş düzeyde karakter özelleştirme, kontrol ve ilerlemeye sahip bir açık dünya hayatta kalma oyunudur. Bilgi ve beceri, uzun vadeli hayatta kalmanız için nihai silahlarınızdır.”

Fiyatı: 34,20 TL (57,00 TL)


Satisfactory

Steam Yaz İndirimleri

Satisfactory, İsveçli video oyunu geliştiricisi Coffee Stain Studios tarafından oluşturulan bir fabrika simülasyon oyunudur. 3D birinci şahıs açık dünya keşif ve fabrika kurma oyunudur.

“Satisfactory, bir parça keşif ve dövüş de içeren, birinci şahıs açık dünya fabrika inşası oyunudur. Tek başına ya da arkadaşlarınla oyna, bir uzaylı gezegenini keşfet, çok katlı fabrikalar kur ve taşıma bandı cennetine adım at!”

Fiyatı: 30,00 TL (50,00 TL)


Police Simulator: Patrol Officers

Steam Yaz İndirimleri

“Brighton’a hoş geldin! Bu kurgusal Amerikan kentinin polis kuvvetlerine katıl ve bir polis memurunun günlük yaşamını kendin deneyim et. Kanunları ihlal edenleri tespit edip park cezaları keserek işe başla ve sonra daha fazla sorumluluk üstlenerek yolunda ilerle. Brighton halkının bir parçası olup mahalleni tanı ve vardiyan sırasında suçla mücadele etmek için polis olarak günlük görevlerini tamamla. Daima sert ama adil ol: Kanunlara saygı duy ve diğer mahallelerin, bölgelerin ve görevlerin kilidini açmak için daha fazla deneyim kazan.”

Fiyatı: 62,40 TL (78,00 TL)


Potion Craft: Alchemist Simulator

Steam Yaz indirimleri

“İksir planınızı hazırlayın. Malzemeleri öğütüp kazanınızda dikkatli bir şekilde karıştırın. Kömürleri ısıtın. Kaynatın ve karıştırın. Su, yağ vb. iksir bazlarını ekleyin. İlk iksiriniz hazır, tebrikler! Kolay mıydı? Şimdi ise bu sanatta ustalaşın!”

Fiyatı: 17,50 TL (25,00 TL)
Haberin başında belirttiğimiz gibi, her dönem tekrarlanan ancak 1-2 haftalık süreyle düzenlenen Steam Yaz İndirimleri etkinliğini bu sefer de geçici.

Aşkın Ali "shagen" Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Telefon Haberleri

En büyük akıllı telefon üreticilerinden Oppo ve OnePlus, Almanya’da cihaz satışından resmi olarak çekildi. Ülkede bu şirketlerin telefonlarına sahip olanlar destek almaya devam ederken, bu telefonlara...

Teknoloji Haberleri

AMD Ryzen 7000 serisi işlemcilerin önümüzdeki aylarda tanıtılması bekleniyor. Henüz resmi bir açıklama yapılmadı AMD tarafından. Fakat bu resmi açıklamaya kadar Ryzen 7000 serisi...

Oyun Haberleri

Apex Legends , menzili çok uzaklara kadar uzanan yeni bir karaktere sahip. Oyunun en yeni efsanesi olan Vantage, geçen hafta resmen duyuruldu ancak Perşembe günü bütün...

Rehber

Nvidia Broadcast nedir? Bu soru sıkça sorulan sorulardan biri aslında. Nvidia Broadcast gerçekten çok işlevli yazılımlardan biri diyebiliriz. Bazı özellikleri yapay zekadan güç alıyor...