Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Haber

Steam Cüzdanı Bakiye Yükleme Miktarları Yenilendi!

Birçok oyunun yer aldığı, market edasıyla içinde dolaştığımız ve gönlümüzün istediği oyun-uygulamaları indirdiğimiz Steam platformuna bir yenilik daha geldi.

Günümüz ekonomisinin çalkantılı olduğu şu zamanlarda kur düzeyini sabit tutup, oyuncuların cebini düşünen Steam tarafından birkaç güncelleme ile birlikte bakiye limitleri düzenlendi.

Bilindiği üzere oyun veyahut uygulamaları almak için belirli bir ödeme yapılması gerekiyor. İster kredi kartı ister havale isterseniz de bakiye kartlarıyla eklemek yaparak istediğiniz şeyleri alabiliyorsunuz. Bunun için de belirli limitler vardı.

Örneğin normal şartlar altında cüzdanınıza en az 20 TL, en fazla da 300 TL ekleyebiliyordunuz. Ancak yeni değişimlerle birlikte alt limit 40 TL’ye ve üst limit 800 TL’ye çekildi.

Tabii ki bunların yanında otomatik olarak tek tıkla ödeme yapabileceğiniz bakiye seçenekleri de var, bu seçeneklerin bulunduğu ekranın yeni görünümü ve yeni fiyatları şu şekilde olacak:

Steam

Kaynak: Steam

 

Aşkın Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Zombi kıyameti sevenler için harika bir haber var! Dying Light 2 Reloaded Edition, bu hafta sonu Steam’de ücretsiz olarak oynanabilir olacak. Oyunseverleri zombi parçalamaya...

Oyun Haberleri

Sons of the Forest‘ın 1.0 sürümüyle resmi olarak piyasaya sürülmesi, oyun dünyasında büyük bir heyecana yol açtı. Endnight Games‘in yaptığı muazzam güncelleme, oyunculara oyunun...

Teknoloji Haberleri

Geçtiğimiz yıl Türkiye’de en çok tercih edilen bilgisayar markası belli oldu. Önceki yıllara göre zirve değişmeyerek Lenovo yine pazar payında çoğunluğu elde etti. En...

Teknoloji Haberleri

Twitch.Tv platformu özellikle son yıllarda büyük bir tartışma konusu oldu. Geçtiğimiz yıllarda da Bit hırsızlığı ile gündeme gelen platformda bazı yayıncılar için tutuklamalar söz...