Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

HABER

Spotify’a Yeni Üyelik Seçeneği Geliyor

Gerek ülkemizde gerekse dünyada olsun kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen müzik dinleme uygulamalarından birisi hiç süphesiz ki Spotify. Ülkemizde ki kullanıcılarına geçtiğimiz aylarda yeni fiyat politikasını duyuran servis, yaptığı zamları en minimal seviyede tutarak birazda olsa yüzleri güldürdü.

Özellikle Netflix‘in yeni reklamlı abonelik seçeneği üzerinde çalışması diğer dijital platformların ve dijital servislerinde bu tarz bir yenilik üzerinden çalışıp çalışmadığını merak ettirmişti. Bu noktada Spotify‘ın zaten hali hazırda “Free (ücretsiz-reklamlı) abonelik” seçeneği var diyebilirsiniz. Ancak servis, Premium aboneliğin üzerinde yer alacak Platinum abonelik seçeneği üzerinde çalışıyor.

Platinum Abonelik Seçeneği Geliyor

Spotify‘ın yeni abonelik seçeneği üzerinde çalıştığı sızıntısı diğer sızıntılarında bir numaralı adresi olan Reddit‘te ortaya çıktı. Eski bir Spotify kullanıcısı, yakın zaman önce kendisine gönderilen bir anketin ekran görüntüsünü paylaştı. Anketin asıl amacı ise kullanıcıların yeni abonelik seçeneği eklendiğinde ya da üyelik planlarının değiştirildiği zaman geri dönüp dönmeyeceklerini test etmek.

Ankette yıllardır alışık olduğumuz Free (Ücretsiz), Bireysel, Öğrenci ve Duo paketlerin yanı sıra HiFi ve Studio Sound, Headphone Tuner, Audio Insights, Library Pro ve Playlist Pro adı verilen ek özelliklerin yer aldığı farklı ve daha önce görmediğimiz bir abonelik seçeneği bulunuyor. Platinum aboneliğin Amerika fiyatı 20 dolar olarak belirlenmiş durumda.

Ancak tüm bunların şuan için yalnızca sızıntı ve iddidan ibaret olduğunu Spotify tarafından resmi açıklama yapılmadığını hatırlatmamız gerekiyor.

Kaynak; The Verge

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games‘in ücretsiz oyunlar kampanyası kapsamında bu hafta, aksiyon dolu bir deneyim sunan Ghostrunner ücretsiz olarak sunuluyor. Ghostrunner, oyuncuları nefes kesici bir cyberpunk dünyasına...

İnceleme

Yıllardır çok sayıda oyuncu monitörü inceledik. Bunlar arasında uygun fiyatlı ürünler de bulunuyorken çok daha pahalı ürünler de bulunuyordu. Bugün inceleyeceğimiz Gamepower Rapid 27...

Oyun Haberleri

Sony Interactive Entertainment, Nisan 2024 için PlayStation Plus üyelerine sunulacak yeni oyunlarını duyurdu. Nisan ayının oyun kataloğu, çeşitli platformlarda oynanabilecek birçok başlığı içeriyor. Animal...

Telefon Haberleri

Oppo, yeni fiyat performans odaklı telefonu Oppo A3 Pro  modeli ile akıllı telefon pazarında yeni bir sayfa açıyor. İşte telefonun teknik özellikleri. Oppo A3...