Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

HABER

Spotify’a Yeni Üyelik Seçeneği Geliyor

Gerek ülkemizde gerekse dünyada olsun kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen müzik dinleme uygulamalarından birisi hiç süphesiz ki Spotify. Ülkemizde ki kullanıcılarına geçtiğimiz aylarda yeni fiyat politikasını duyuran servis, yaptığı zamları en minimal seviyede tutarak birazda olsa yüzleri güldürdü.

Özellikle Netflix‘in yeni reklamlı abonelik seçeneği üzerinde çalışması diğer dijital platformların ve dijital servislerinde bu tarz bir yenilik üzerinden çalışıp çalışmadığını merak ettirmişti. Bu noktada Spotify‘ın zaten hali hazırda “Free (ücretsiz-reklamlı) abonelik” seçeneği var diyebilirsiniz. Ancak servis, Premium aboneliğin üzerinde yer alacak Platinum abonelik seçeneği üzerinde çalışıyor.

Platinum Abonelik Seçeneği Geliyor

Spotify‘ın yeni abonelik seçeneği üzerinde çalıştığı sızıntısı diğer sızıntılarında bir numaralı adresi olan Reddit‘te ortaya çıktı. Eski bir Spotify kullanıcısı, yakın zaman önce kendisine gönderilen bir anketin ekran görüntüsünü paylaştı. Anketin asıl amacı ise kullanıcıların yeni abonelik seçeneği eklendiğinde ya da üyelik planlarının değiştirildiği zaman geri dönüp dönmeyeceklerini test etmek.

Ankette yıllardır alışık olduğumuz Free (Ücretsiz), Bireysel, Öğrenci ve Duo paketlerin yanı sıra HiFi ve Studio Sound, Headphone Tuner, Audio Insights, Library Pro ve Playlist Pro adı verilen ek özelliklerin yer aldığı farklı ve daha önce görmediğimiz bir abonelik seçeneği bulunuyor. Platinum aboneliğin Amerika fiyatı 20 dolar olarak belirlenmiş durumda.

Ancak tüm bunların şuan için yalnızca sızıntı ve iddidan ibaret olduğunu Spotify tarafından resmi açıklama yapılmadığını hatırlatmamız gerekiyor.

Kaynak; The Verge

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

Şu sıralar sizlere maalesef çok sayıda zam haberi yapmak zorunda kaldık. Geçtiğimiz günlerde de Spotify paketlerine zam yapmıştı. Steam platformu ise son zamanlarda bir...

Oyun Haberleri

Geçtiğimiz saatlerde yayımlamış olduğumuz haberle birlikte birçok AAA seviyesindeki oyuna inanılmaz derecede zamlar geldi ve bu zamlarla birlikte fiyatların hiperbolik bir şekilde artışına şahit...

Oyun İndirimleri

Epic Games, yıllardır yaptığı ücretsiz oyun kampanyalarına bir yenisini daha ekliyor. Geçmişte Grand Theft Auto 5 ve Borderlands: The Handsome Collections ve Football Manager serisi gibi oyunları...

Teknoloji Haberleri

AMD’nin 3D V-Cache teknolojisini barındıran ilk işlemcisi olan Ryzen 7 5800X3D model işlemcisi beklenenin üzerinde bir performansla gelince insanlar bu teknolojiye ciddi anlamda sıcak...