Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Rehber

Spotify Web Player Çalışmayı Durdurdu Hatası Nasıl Çözülür?

Günümüzün en popüler müzik platformlarından birisi olan Spotify’ı Web üzerinden de tarayıcı ile kullanabiliyoruz. Fakat elinize kahve alıp favori şarkınızı dinlemek istediğinizde ansızın karşınıza çıkan bir hata can sıkıcı olabiliyor.

Bu rehberimizde sizlere bu hatalardan birisi olan Spotify web player çalışmayı durdurdu hatasını ele alacağız, “Spotify web player çalışmayı durdurdu hatası nasıl çözülür?” ve “Spotify web player çalışmayı durdurdu hatasının çözümü nedir?” sorularını yanıtlayacak ve “Spotify web player çalışmayı durdurdu hatasının çözüm yöntemlerini” sunacağız.

Spotify Web Player Çalışmayı Durdurdu Çözüm Yöntemleri

  • Tarayıcı Önbelleğini Temizlemek
  • Farklı Bir Tarayıcı Kullanmak
  • Windows Store’dan Spotify Uygulamasını Edinmek
  • Başka Bir Cihaz İle Yansıtmak

Tarayıcı Önbelleğini Temizlemek

Eğer bir sorun varsa ve tarayıcınız bunu önbelleğine aldıysa sürekli olarak aynı sorunu önbellekten çağırıyor olabilir. Tarayıcınızın önbelleğini temizlemek için aşağıdaki adımları izleyin.

  1. CTRL + Shift + Delete” kombinasyonunu tuşlayarak “Tarama Verilerini Temizle” sekmesine gelin.
  2. Aşağıdaki tüm seçeneklerin solunda bulunan kareye tıklayarak tüm seçenekleri aktif hale getirin.
  3. Ardından “Zaman aralığı” seçeneğini “Tüm zamanlar” olarak ayarlayın ve “Şimdi temizle” butonuna basın.

Farklı Bir Tarayıcı Kullanmak

Sorunun tarayıcınızdan kaynaklanıp kaynaklanmadığını anlamak için farklı bir tarayıcı denemek faydalı olabilir. Farklı bir tarayıcı ile deneyerek test edin ve çalışması halinde en azından Spotify’ı diğer tarayıcıda kullanarak şarkınızı dinlemeye devam edebilirsiniz.

Windows Spotify Uygulamasını Edinmek

Windows’un Spotify uygulaması web sitesine göre çok daha stabil ve performanslı olacaktır. Böylece hem siz işlerinizi yaparken Spotify daha az kaynak harcayacak, hem de bu can sıkıcı hatadan yüksek ihtimalle kurtulacaksınız. Microsoft Store üzerinden Spotify uygulamasını edinebilirsiniz. Aşağıdaki linke tıklayarak Microsoft Store Spotify indirme sayfasına ulaşabilirsiniz.

Microsoft Store Spotify İndirme Sayfası

Başka Bir Cihaz İle Yansıtmak

  1. Telefonunuzla veya başka bir cihazınız ile Spotify’a girin ve şarkınızı açın.
  2. Ardından “Cihazlarım” sekmesine gelip kullanmak istediğiniz cihaza yansıtın.

Bu rehberimizde sizler için “Spotify web player çalışmayı durdurdu hatası nasıl çözülür?” ve “Spotify web player çalışmayı durdurdu hatasının çözümü nedir?” sorularını yanıtladık ve “Spotify web player çalışmayı durdurdu hatasının çözüm yöntemlerini” sunduk. Bu konu ile ilgili sorularınızı veya yorumlarınızı aşağıda bulunan yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

2004 yılında Ankara'da dünyaya gelen ve doğma büyüme Ankara'lı olan Berat Özdemir, bilgisayar yazılım ve donanım teknolojilerine meraklı olmakla birlikte yıllardır yakından takip etmektedir. Anadolu Lisesi yabancı dil bölümünde okuyan Berat, aynı zamanda Donanım Arşivi'nde güncel haberler ve okuyucular için özel içerikler yazıyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Zombi kıyameti sevenler için harika bir haber var! Dying Light 2 Reloaded Edition, bu hafta sonu Steam’de ücretsiz olarak oynanabilir olacak. Oyunseverleri zombi parçalamaya...

Oyun Haberleri

Sons of the Forest‘ın 1.0 sürümüyle resmi olarak piyasaya sürülmesi, oyun dünyasında büyük bir heyecana yol açtı. Endnight Games‘in yaptığı muazzam güncelleme, oyunculara oyunun...

Teknoloji Haberleri

Geçtiğimiz yıl Türkiye’de en çok tercih edilen bilgisayar markası belli oldu. Önceki yıllara göre zirve değişmeyerek Lenovo yine pazar payında çoğunluğu elde etti. En...

Teknoloji Haberleri

Twitch.Tv platformu özellikle son yıllarda büyük bir tartışma konusu oldu. Geçtiğimiz yıllarda da Bit hırsızlığı ile gündeme gelen platformda bazı yayıncılar için tutuklamalar söz...