Sapphire’in Radeon RX 5700 XT PULSE Görüntülendi!

Özellikle son dönemlerde sunduğu uygun fiyatı karşılığında sağladığı performansı ile Sapphire modelleri oldukça tutuldu. Tam bu noktada ise AMD’nin yeni gözde fiyat performans kartları RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Sapphire model kartları nerede derken bugün basına Sapphire ailesi içinde uygun fiyata performansı odaklayan Radeon RX 5700 XT “PULSE” model ekran kartı görüntülendi.

Sapphire Radeon RX 5700 XT tasarım renkleri olarak klasik düşük model PULSE’u kartların arka plakasında bulunan “siyah, açık gri ve kırmızı” çizgileri bu sefer Radeon RX 5700 XT PULSE’nin ön tarafına da işlenmiş durumda.

Bize karşı bakan ön cepheye baktığımız zaman burada krom kaplı iki adet bakır ısı borusu gözükürken güç girişlerinde ise 8+6 Pin girişi görebiliyoruz. Sapphire yazısı ise bu görselde aydınlatmasız dursada bir aydınlatma olmasını umut ediyoruz.

Arka pasif soğutma plakasına baktığımız zaman ise bol bol hava kanalları göze çarpıyor. Arka plaka da yine PULSE’nin klasik nabız görseli göze çarparken bize bakan alt kısımda Sapphire PULSE yazısını görebiliryoruz.

Kartın teknik detayları içinse şuan bir bilgi bulunmamaktadır.