Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Sistem Gereksinimleri

Samurai Maiden Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Shade ve D3PUBLISHER tarafından aksiyon RPG oyunu olan Samurai Maiden’in PC sistem gereksinimleri açıklandı. Oyunun yayınlanan resmi sistem gereksinimlerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Samurai Maiden Minimum Gereksinimler

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi:  Windows 10
 • İşlemci:  Intel Core i7 3770 / AMD Ryzen 3 1200
 • Bellek:  8 GB RAM
 • Ekran Kartı:  NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB / AMD Radeon RX 580
 • DirectX:  Sürüm 12
 • Depolama:  10 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı:  Windows Uyumlu Ses Aygıtı
 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi:  Windows 10 / Windows 11
 • İşlemci:  intel Core i7 8700K / AMD Ryzen 5 3600
 • Bellek:  16 GB RAM
 • Ekran Kartı:  NVIDIA GeForce GTX 1070 8GB / AMD Radeon RX VEGA 56 8GB
 • DirectX:  Sürüm 12
 • Depolama:  10 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı:  Windows Uyumlu Ses Aygıtı

Anime tarzı görsellere rağmen, Samurai Maiden’ı daha yüksek ayarlarda oynamak istiyorsanız iyi bir donanıma ihtiyacınız var. Ryzen 5 3600 ile eşleştirilmiş 8 GB VRAM’li GTX 1070 gibi bir şeye ihtiyacınız olacak. GTX 1070, hala yetenekli bir 1080p GPU ve Ryzen 5 3600 aslında çoğu modern PC sürümünü kolayca işleyebilen ülkemizde de oldukça popüler orta bütçeli CPU’lardan biridir.

Kısık ayarlarda ise sadece 3 GB VRAM veya RX 580 veya selefi GTX 1060’la bile oynayabileceğiniz oyunu yüklemek için yaklaşık 10 GB boş alana ve 16 GB RAM’e sahip olmanız gerekiyor. Gereksinimlerde bahsedilen tek işletim sisteminin Windows 10 olduğunu görüyoruz. Oyunun eski Windows sürümlerinde çalışıp çalışmayacağını ilerideki zamanlarda belli olacaktır.

Samurai Maiden hakkında pek bir bilginiz yoksa aşağıdan oyunun resmi açıklamasını okuyabilir ve resmi fragmana göz atabilirsiniz.

Samurai Maiden Resmi Oyun Açıklaması

“Alevler içinde bir tapınak. Siyah duman girdapları gökyüzüne yükseliyor.
Askerlerin öfkeli bağırışları her yerden duyuluyor.
Karşınızda sakallı yaşlı bir adam duruyor… Bekle, o Nobunaga Oda mı?!

Keskin kılıç kullanma becerilerine sahip 21. yüzyıldan genç bir kadın, Sengoku döneminde kendini Honnō-ji’de bulur! Üç yeni ninja arkadaşıyla birlikte, her fırsatta öfkeli cesetlerle karşılaşan Honnō-ji’nin altındaki Yeraltı Dünyasında yarışıyor!
Samuray’a dönüşen genç kadın düşmanlarını biçerken ninja şiddetli ninjutsu’larıyla onları yok ederken, tamamı kadınlardan oluşan bu güçlü ekibi hiçbir şey durduramaz!

Ve işler zorlaştığında, yeteneklerini geliştirmek için samuray ve ninjanın dudaklarını kilitlemesi için Adanmış Kalp tekniğini etkinleştirin!
Üstlenilecek çok heyecan verici, destansı savaşlar var!
Sengoku döneminin İblis Lordunu öldürün ve ninja arkadaşlarınızla sonsuz bağlar kurun!

Kadın liderliğindeki yepyeni bir kılıç dövüşü aksiyon oyunu burada!”

Samurai Maiden Resmi Fragmanı

Son olarak Samurai Maiden, 8 Aralık 2022’de PC( Steam ), Nintendo Switch, PS4 ve PS5 üzerinden oyun severler ile buluşacak.

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan Emir Çiftci, Donanım Arşivi üzerinden teknoloji, donanım ve bilim konuları hakkında haberler yazmaktadır.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

EA Sports’un FIFA ile olan uzun süreli ortaklığının sona ermesinden bu yana geliştirilen ikinci futbol oyunu olan EA Sports FC 25, büyük beklentilerle geliyor....

İnceleme

AMD Ryzen 5 8400F ve Ryzen 7 8700F model işlemciler merak edilen modellerden biri. Çünkü bu işlemciler AM5 sokete geçiş işlemcisi olarak görülüyor. Muhtemelen...

Oyun İndirimleri

Epic Games, oyuncuları sevindirmeye devam ediyor! Her hafta ücretsiz olarak sunduğu oyunlar serisine bir yenisini daha ekledi. Bu hafta, Floppy Knights ücretsiz olarak indirilebilir....

Telefon Haberleri

Samsung, Galaxy Unpacked etkinliğinde yeni katlanır telefonları ve akıllı saatlerinin yanı sıra yeni kulaklıklarını da duyurdu. Yeni tasarımıyla dikkat çeken Galaxy Buds 3, birçok...