Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Rick and Morty The Anime
Rick and Morty The Anime

Sinema Haberleri

Rick and Morty 7.Sezonu Dünya İle Eş Zamanlı Olarak Netflix’de Yayınlanacak

İlk olarak 2013 yılında izleyiciyle buluşan yetişkinlere yönelik animasyon dizisi Rick and Morty, kısa bir aranın ardından geri dönüyor. İzleyenlerini kendine hayran bırakan ve oldukça fazla hayran kitlesine sahip olan dizinin son sezonu yani beşinci sezonu, 2021 yılının yaz aylarında izleyiciyle buluştu.

Dan Harmon’ın yaratıcılığını üstlendiği yetişkinlere yönelik animasyon dizisi Rick and Morty‘nin yeni sezonu hayranlar tarafından oldukça büyük bir merakla bekleniyor. Dizinin başrollerinin seslendirmesini üstlenen Justin Roiland ile yolların ayrılmasının ardından yeni sezonda karakterleri kimin seslendireceği belli olmasa da, geçtiğimiz gün paylaşılan ilk fragman ile beraber karakterlerin yeni sesleri hayranların beğenisine sunuldu.

Reklam çalışmalarına hız kesmeden devam edilen yapımın yeni sezonu için ise, geri sayım çoktan başladı. Ayrıca, daha önceki sezonlarda olduğu gibi yedinci sezon ülkemizde geç yayınlanmayacak.

Rick and Morty 7.Sezonu Ülkemizde Geç Yayınlanmayacak

Dizinin yedinci ve yeni sezonu, 15 Ekim tarihinde Adult Swim üzerinden izleyiciyle buluşacak. Ülkemizde ise yayın hakları Netflix‘de yer alan dizinin daha önceki bölümleri Amerika yayınından aylar sonra ülkemiz kütüphanesine dahil oluyordu. Yeni gelen bilgilere göreyse, bu sefer diziyi dünya ile eş zamanlı olarak izleyecebileceğiz.

Rick and Morty‘nın yedinci sezonunun ilk bölümü, 15 Ekim tarihinde Amerika’da yayınlandıktan bir gün sonra yani 17 Ekim tarihinde Netflix Türkiye‘ye dahil olacak. Sezonun diğer bölümleri de Amerika’da yayınlandıktan bir gün sonra Netflix Türkiye‘ye eklenecek.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Rehber

Oyunlarda yüksek FPS almak her oyuncunun hayali. Fakat bu hayale maalesef herkes ulaşamayabiliyor. Düşük bütçesi olanlar, eski bilgisayar kullanmak zorunda olanlar için oyunlarda yüksek...

Sinema Haberleri

Dünyanın en çok aboneye sahip olan ve ülkemizde de en çok tercih edilen dijital içerik platformu olan Netflix, oldukça geniş ve sürekli olarak genişlemeye...

Oyun Haberleri

Yüzlerce oyun ve uygulama NVIDIA RTX teknolojilerini hali hazırda destekliyor ve her ay NVIDIA DLSS, NVIDIA Reflex  ve gelişmiş ışın izleme efektlerini entegre eden birçok yeni oyun piyasaya...

Teknoloji Haberleri

AMD’nin yeni nesil Ryzen 9000 serisi masaüstü işlemcilerinin yakında resmi olarak satışa sunulması bekleniyor. Fakat bu resmi satışlara gerek kalmadan bazı işlemci modellerinin testlerine...