Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Rick and Morty The Anime
Rick and Morty The Anime

Sinema Haberleri

Rick and Morty 7.Sezonu Dünya İle Eş Zamanlı Olarak Netflix’de Yayınlanacak

İlk olarak 2013 yılında izleyiciyle buluşan yetişkinlere yönelik animasyon dizisi Rick and Morty, kısa bir aranın ardından geri dönüyor. İzleyenlerini kendine hayran bırakan ve oldukça fazla hayran kitlesine sahip olan dizinin son sezonu yani beşinci sezonu, 2021 yılının yaz aylarında izleyiciyle buluştu.

Dan Harmon’ın yaratıcılığını üstlendiği yetişkinlere yönelik animasyon dizisi Rick and Morty‘nin yeni sezonu hayranlar tarafından oldukça büyük bir merakla bekleniyor. Dizinin başrollerinin seslendirmesini üstlenen Justin Roiland ile yolların ayrılmasının ardından yeni sezonda karakterleri kimin seslendireceği belli olmasa da, geçtiğimiz gün paylaşılan ilk fragman ile beraber karakterlerin yeni sesleri hayranların beğenisine sunuldu.

Reklam çalışmalarına hız kesmeden devam edilen yapımın yeni sezonu için ise, geri sayım çoktan başladı. Ayrıca, daha önceki sezonlarda olduğu gibi yedinci sezon ülkemizde geç yayınlanmayacak.

Rick and Morty 7.Sezonu Ülkemizde Geç Yayınlanmayacak

Dizinin yedinci ve yeni sezonu, 15 Ekim tarihinde Adult Swim üzerinden izleyiciyle buluşacak. Ülkemizde ise yayın hakları Netflix‘de yer alan dizinin daha önceki bölümleri Amerika yayınından aylar sonra ülkemiz kütüphanesine dahil oluyordu. Yeni gelen bilgilere göreyse, bu sefer diziyi dünya ile eş zamanlı olarak izleyecebileceğiz.

Rick and Morty‘nın yedinci sezonunun ilk bölümü, 15 Ekim tarihinde Amerika’da yayınlandıktan bir gün sonra yani 17 Ekim tarihinde Netflix Türkiye‘ye dahil olacak. Sezonun diğer bölümleri de Amerika’da yayınlandıktan bir gün sonra Netflix Türkiye‘ye eklenecek.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

The Witcher serisinin dördüncü oyunu, heyecan verici bir gelişmeyle geri dönüyor. Oyun direktörü Sebastian Kalemb‘in açıklamalarına göre, Geralt of Rivia‘nın serideki rolü hala belirsizliğini...

Oyun Haberleri

Rockstar Games, uzun süredir beklenen Grand Theft Auto serisinin yeni oyunu GTA 6 için heyecan verici bir adım atıyor. 5 Aralık TSİ 17:00’de yayınlanacak...

Oyun Haberleri

Birçok oyunseverin heyecanla beklediği Grand Theft Auto VI‘nın ilk fragmanı, 5 Aralık Salı günü TSİ 17:00’da resmi olarak tanıtılacakken beklenmedik bir şekilde saatler önce...

Oyun Haberleri

Rockstar Games, uzun bir bekleyişin ardından sonunda Grand Theft Auto 6‘yı duyurdu. Sızıntılar nedeniyle duyuru hızlandırılsa da, heyecanlı hayranlar için fragmanın yayınlanması büyük bir...