Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Rebel Moon
Rebel Moon

Sinema Haberleri

Rebel Moon’un Yönetmenin Sürümü Versiyonlarının Çıkış Tarihleri Duyuruldu

Zack Snyder ve Netflix ortaklığında geliştirilen ve prodüksiyonu yürütülen yeni bilim kurgu evreni Rebel Moon; Hakkında her fırsatta yeni bilgiler paylaşılmaya ve evrenin geleceği hakkında yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor.

Star Wars ve Dune evrenleri ile kıyaslanan Zack Snyder‘ın yeni bilim kurgu sinematik evreni Rebel Moon serisinin ilk filminin ilk bölümü geçtiğimiz aylarda izleyici karşısına çıktı. Sofia Boutella, Charlie Hunnam ve Michiel Huisman gibi isimleri oyuncu kadrosunda yer veren yapımın ikinci bölümü ise bu ay içerisinde Netflix üzerinden izleyici karşısına çıkacak.

Oldukça karışık geri dönüşler alan evren ise genişlemeye hız kesmeden devam ediyor.

Rebel Moon Yönetmenin Sürümü Versiyonları Ağustos Ayında İzleyici Karşısına Çıkacak

Rebel Moon Netflix Türkiye

6 saatlik bir deneyim sunması planlanan ve iki bölüm halinde izleyici karşısına çıkacak olan Zack Snyder‘ın Rebel Moon evreninin ilk iki filminin, Director’s Cut (Yönetmenin Sürümü) versiyonlarının daha önce yaz aylarında izleyici karşısına çıkacağı Snyder tarafından resmen açıklanmıştı.

En sonunda ise Netflix, geçtiğimiz saatlerde resmi sosyal medya hesapları üzerinden Director’s Cut (Yönetmenin Sürümü) versiyonlarının yayın tarihlerini resmen duyurdu. Ayrıca, yapımların genişletilmiş versiyonlarına dair ilk görüntülerde hayranlarla paylaşıldı.

https://x.com/netflix/status/1800515896735342596

Rebel Moon Director’s Cut (Yönetmenin Sürümü) versiyonları, 2 Ağustos tarihinde iki bölüm olarak Netflix üzerinden izleyiciyle buluşacak.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

EA Sports’un FIFA ile olan uzun süreli ortaklığının sona ermesinden bu yana geliştirilen ikinci futbol oyunu olan EA Sports FC 25, büyük beklentilerle geliyor....

Oyun Haberleri

Yüzlerce oyun ve uygulama NVIDIA RTX teknolojilerini hali hazırda destekliyor ve her ay NVIDIA DLSS, NVIDIA Reflex  ve gelişmiş ışın izleme efektlerini entegre eden birçok yeni oyun piyasaya...

Oyun Haberleri

İstanbul merkezli oyun geliştirme stüdyosu Motion Blur, yeni oyunları Black State‘i tanıttı. Üçüncü şahıs aksiyon-macera türündeki bu yeni yapım, PC platformu için Steam ve...

Teknoloji Haberleri

Geçtiğimiz günlerde AMD Ryzen 9 9900X model işlemcinin Geekbench performans testi ortaya çıkmıştı. Şimdi ise daha genele hitap edecek olan AMD Ryzen 5 9600X...