Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Donanim Arşivi

Oyun İndirimleri

Amazon Prime Gaming’in Eylül Ayı Ücretsiz Oyunları Açıklandı!

Amazon Prime Gaming üyeleri bu ay; Knockout City, Sam & Max Hit the Road, Candleman the Complete Journey, Puzzle Agent, Secret Files 2: Puritas Cordis, Tools Up! ve Unmemory oyunlarına ücretsiz sahip olabilecek. Eylül ayı boyunca Prime Gaming üyeleri ayrıca; Brawlhalla, Red Dead Online, Apex Legends, Fall Guys gibi oyunlarda ücretsiz olarak oyun içi paket gibi şeylere sahip olabilecek.

Amazon Prime Gaming Ana Sayfa

2021 Eylül Ayının Ücretsiz Oyunları

  1. Knockout City: Velan Studios tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından EA Originals markası altında yayınlanan Knockout City, yakar top tutkunlarını sahaya davet ediyor. Eğlencesi oldukça yüksek bir oyun olmasıyla öne çıkıyor.
  2. Sam & Max Hit the Road: Sopanızı kapın, bir siren gibi tiz bir ses çıkarın ve 1993 yılında geçen bu 2D animasyon macerasında en zorlu vakaları çözmeye çalışan Serbest Polis Sam ve Max ile yola çıkın. 
  3. Candleman The Complete Journey: Bu benzersiz bulmaca platform oyununda oyuncular, uzaktaki parıltıyı bulmak için çok çeşitli büyülü ortamları keşfederek sadece 10 saniye boyunca yanabilen küçük bir mum rolünü üstleniyorlar.
  4. Puzzle Agent: Bağımsız çizgi roman sanatçısı Graham Annable’ın benzersiz anlatısı ve muhteşem bir görsel duyarlılıkla yaratılan Puzzle Agent, oyuncuları bulmaca dünyasında heyecan verici ve zorlayıcı bir maceraya davet ediyor!
  5. Secret Files 2 Puritas Cordis: Ödüllü macera oyunu Secret Files Tunguska’nın devam oyununda, oyuncular bir cinayete tanık olup, sadece kıtaları değil aynı zamanda yüzyılları da kapsayan olayların merkezine doğru adım attıklarında dünya bir felaketin eşiğindedir.
  6. Tools Up!: Oyuncuların çılgın bir restorasyon partisine ev sahipliği yapmak için zamana karşı birlikte çalıştığı yerel, çok oyunculu bu oyunda yerinizi alın!
  7. Unmemory: İlgi çekici bir gerilim filmi hikayesini keşfetmek için bulmacaları çözün ve ipuçlarını takip edin!

 

1998 Ankara doğumlu Mehmet Yılmaz uzun yıllardır Donanım Arşivi'de teknoloji editörlüğü yapmaktadır. Yılmaz, son kullanıcılar için piyasaya çıkan yeni ürünleri ve yine son kullanıcılar tarafından merak edilen ürünleri özgün ve tarafsız olarak değerlendirmekte, incelemektedir. Aynı zamanda Donanım Arşivi'nin forum tarafında yöneticilik yapmaktadır. Basım ve Yayın Teknolojileri bölümünde eğitim hayatına devam eden Yılmaz’ı aşağıda bulunan sosyal medya hesapları üzerinden takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, uzun süredir yaptığı ücretsiz oyun kampanyalarına bir yenisini daha ekliyor. Geçmişte Grand Theft Auto 5 ve Borderlands: The Handsome Collections ve Football Manager 2020 gibi...

Telefon Haberleri

Apple, az önce yaptığı canlı tanıtım etkinliğiyle birlikte birçok yeni cihazını tanıttı. Bunlar arasında en merak edilenler tabii ki yeni iPhone 13 serisi akıllı...

Teknoloji Haberleri

Kripto para madenciliğinin iyice popüler bir hal alması, güncel çip krizi falan derken ekran kartlarına erişmen çok zor bir hal almaya başladı. Bütün bunlar...

Teknoloji Haberleri

Bugün AMD, Radeon oyuncularının AMD destekli sistemlerinden en iyi şekilde yararlanmalarını sağlayan yeni özellikler ve genişletilmiş destek getiren Radeon Software Adrenalin 21.9.1 sürümünü yayınladı....