Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Donanim Arşivi

Haber

Philips’in 34 inç Kavisli Monitörü Geliyor

philps34

Philips’in 34 inç Kavisli Monitörü ile üst düzey bir kullanım imkanı sunuyor

Philips Monitörlerinin marka lisans ortağı MMD, masaüstü için hazırlanan ilk kavisli ekranıyla karşınızda. 34 inçlik Brilliance Curved UltraWide ekran, kullanıcının son derece sürükleyici ve odaklı bir görüntüleme deneyimlemesini sağlıyor.  Dahili hoparlörlerle geliştirilmiş zengin DTS™, müthiş bir surround ses ile görselleri tamamlıyor. UltraWide ekran ve Quad HD çözünürlüğü, sRGB renk ve  üretkenliği artıran MultiView ile, 34 inçlik bu ekran ofis profesyonellerinin en doğru şekilde görüp düşünmelerine yardımcı olmak için cezbedici kavisler sunuyor.

İyi bir konsantrasyon için kavisli ekran ve sürükleyici ses

MMD EMEA Bölgesi Ürün Müdürü Artem Khomenko, “Kavisli ekran, görüntü kenarını ve pikseli kullanıcıya yaklaştırarak görüntüleme deneyimini daha rahat hale getiriyor. İzleyiciler, masa üstündeki bir ekrana bir televizyona olduğundan daha yakın oturuyorlar, böylece ekran kavisi, dikkat dağıtıcıları asgari düzeyde tutarak çok daha sürükleyici bir çalışma seansı yaratıyor.” diyor.

Bu deneyim, ekranın dahili ses teknolojisiyle, sesi canlandıran DTS™ ses zenginleştirme ile güçlendiriliyor. DTS ile, ekranın dahili hoparlörleri ses çeşitliliğini zenginleştiriyor, netliği iyileştiriyor ve bas surround efektleri geliştiriyor.

philps34,

Daha fazla üretkenlik için görüntü performansı
34 inçlik yeni Brilliance ekran, yenilikçi kavisli hatlarının yanı sıra, aynı zamanda ekran üzerinde de harika bir performans sunuyor. CrystalClear, UltraWide Quad HD görüntüleme, AH-IPS LCD teknolojisi ve 3440 x 1440 çözünürlük sayesinde görseller mükemmel ve jilet gibi keskin. Ekran, bir milyardan fazla renk arasında ayrım yaparak her geçişin süper akıcı olmasını sağlıyor. Aynı zamanda % 99 sRGB renk desteği de sağlıyor– bu da, farklı uygulamalar ve cihazlarda renk doğruluğunu korumak için şart.

UltraWide 21:9 format sayesinde, çoklu görev yürütmelerle geçen yoğun bir gün boyunca yayılacak bol alan var. Örneğin kullanıcılar, pencereler arasında sürekli gidip gelmeden karşılaştırmaları yan yana görüntüleyebilirler ve ekran, MultiView ile olduğu gibi çoklu bölümlere ayrıldığında bile, yorulmadan konsantre olmak için metin ve rakamları süper yüksek kontrast ile görüntüleyebilirler. Bu teknoloji sayesinde kullanıcılar çoklu cihazlarla bağlantı kurarak ve yan yana içerik görüntüleyerek karmaşık çoklu görev yürütmesi çok daha kolay bir hale geliyor.

philps342

Kolayca bağlayın ve keyfini çıkarın
Yeni ekranda, profesyoneller için işi kolaylaştıracak bütün bağlantı seçenekleri mevcut: Maksimum görseller için DisplayPort ve HDMI 2.0, mobil içeriğin keyfini büyük ekranda çıkarmak için MHL teknolojisi ve hızlı veri transferleri ve akıllı telefon şarjı için USB 3.0.

Philips’in kavisli yeni UltraWide LCD ekranı, Kasım 2015 sonundan itibaren 1135 USD (KDV hariç) fiyatından piyasada bulunabilecek.

1993 doğumlu Abdullah Hacıgül, İstanbul Üniversitesin'de Fizik Uzay Bilimleri eğitimi almıştır. 2014 yılından beri Donanım Arşivi'nin Kurucu Genel Yayın Yönetmenliğini üstlenen Abdullah Hacıgül özellikle, sistem toplama ve ürün inceleme içerikler üretmektedir. Ayrıca Türkiye'nin en aktif teknoloji forumlarının birisi olan Donanım Arşivi Forumu kurmuştur.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, uzun süredir yaptığı ücretsiz oyun kampanyalarına bir yenisini daha ekliyor. Geçmişte Grand Theft Auto 5 ve Borderlands: The Handsome Collections ve Football Manager 2020 gibi...

Oyun İndirimleri

Çeşitli firmaların yaptığı ücretsiz oyun kampanyaları son yıllarda biz oyuncuları gerçekten çok sevindiriyor. Özellikle Epic Games’in aylardır yaptığı kampanyalar sayesinde onlarca oyuna ücretsiz olarak...

Telefon Haberleri

Apple, az önce yaptığı canlı tanıtım etkinliğiyle birlikte birçok yeni cihazını tanıttı. Bunlar arasında en merak edilenler tabii ki yeni iPhone 13 serisi akıllı...

Teknoloji Haberleri

Kripto para madenciliğinin iyice popüler bir hal alması, güncel çip krizi falan derken ekran kartlarına erişmen çok zor bir hal almaya başladı. Bütün bunlar...