Oyunculara Müjde: Apex Legends Mobile Geliyor!

Electronic Arts (EA), geçtiğimiz yıl duyurduğu Apex Legends ile oyuncuların epey ilgisini çekmişti. Listelerde tepeden inmeyen oyunun merakla beklenen mobil sürümü sonunda geliyor!

EA Müjdeyi Verdi: Apex Legends Mobil Cihazlara Geliyor!

EA, 2019’un ilk çeyreğine ait finansal raporlarını yatırımcıları ile paylaştı. Raporda şirketin kârlılığını arttırdığı ifade edilirken, Apex Legends oyununa da ayrı bir parantez açıldı. Şirketin “en iyi başlangıç” rekorunu kırdığı belirtilen oyun, önümüzdeki dönemde yapılacak büyük güncellemeler ile Çin pazarına giriş yapacak. Ayrıca mobil oyun tutkunlarının beklediği Apex Legends Mobile oyunu için de çalışmalara başlandığı, yayınlanan rapor ile beraber resmen açıklanmış oldu.

Finansal rapor olduğu için Apex’in mobil sürümü ile ilgili herhangi bir detaya yer verilmemiş. PlayerUnknown’s Battleground (PUBG) ile geçtiğimiz yılın yıldızı olan Battle Royale oyun türü; Fortnite, H1Z1 ve Apex Legends ile adeta patlama yaptı. Bu rekabetin mobil alana taşınması da gelecek dönemde oyuncuların yüzünü güldüreceğe benziyor. Bakalım EA popüler oyunu mobil platformlara taşıma konusunda başarılı olabilecek mi?

2016 yılından bu yana Donanım Arşivi internet sitesinde teknoloji editörlüğü yapıyorum. Hayatım boyunca teknoloji ile iç içe olduğum için bu konuda öğrendiklerimi büyük bir heyecanla paylaşıyorum.

YORUM YAP BROM!

Please enter your comment!
Lütfen adınızı girin