Oyuncular İçin Özel: Philips Momentum Monitör!

Lider ekran uzmanı ve Philips monitörlerinin marka lisans ortağı MMD, Philips Momentum 326M6VJRMB 32 inçlik konsol oyun ekranının piyasaya çıktığını duyurdu. Hem hobi amaçlı oynayanlar için hem de tutkulu oyuncular için eşi benzeri görülmemiş bir sürükleyicilik düzeyi sunan bu monitör; 4K UHD ekrana, 60 Hz yenileme hızına ve oyun deneyimini ekranın ötesine taşıyan ve geliştiren Ambiglow’a sahip. Ek olarak Philips Momentum; DisplayHDR 600, Adaptive-Sync ve düşük girdi gecikmesi sayesinde ultra keskin, akıcı ve canlı görüntüler sunuyor. Üstün nitelikli DTS Sound ve cazip, çağdaş tasarım ile desteklenen Philips Momentum, oyuncuları heyecandan koltuklarının ucunda oturtuyor.

Bir Sonraki Seviye Görüntüleme Deneyimi

UltraClear 4K UHD çözünürlük (3840 x 2160 piksel) ile donatılmış ve VESA sertifikalı DisplayHDR 600’e sahip 32 inçlik Momentum, oyuncuları doğrudan aksiyona girmeye davet ediyor. Ultra Wide-Color teknolojisi renklerle dolu, geniş bir yelpaze sunduğundan her görüntüyü daha parlak, daha büyüleyici yeşiller, kırmızılar ve maviler ile iyileştiriyor. Üstelik iyileştirilmiş doğruluğa ve dengeye ek olarak, Philips Momentum 326M6VJRMB modeli, aynı zamanda oyun deneyiminin kusursuz bir akıcılıkta olmasını da sağlıyor. Çığır açan Adaptive Sync teknolojisi, yırtılma olmayan görüntüler sunduğundan kullanıcılar anda kalarak her bir oyun deneyiminden en fazla keyfi çıkarabilirler.

Tamamen Sürükleyici Eğlence

Philips Momentum 326M6VJRMB modelinin sürükleyici etkisini daha da yoğunlaştırmak için, yenlikçi Ambiglow teknolojisi, deneyimi ekranın da ötesine taşıyan, ayarlanabilir, uyarlanabilir bir arka aydınlatma halesi oluşturuyor. Bu da, filmleri, oyunları ve diğer eğlence türlerini daha da keyifli kılıyor. Üstelik, eğlence deneyiminde ses de önemli bir rol oynadığından, DTS Sound özelliği, monitörün sanal surround sesini optimize ederek diyalogları iyileştiriyor, zengin baslar ve herhangi bir bozulma olmaksızın maksimize edlimiş ses seviyesi düzeyleri veriyor.

Optimal Konfor Garantili

İzleyicinin rahat etmesi şart, işte bu yüzden Philips Momentum 326M6VJRMB kullanıcıların esenliğini artırmaya yardımcı olmak için tasarlanmış çoklu özelliklere sahip. LowBlue modu, gözleri kısa dalga boyundaki mavi ışınlardan koruyor ve monitörün ayağı da daha fazla ergonomik rahatlık için hem -5/20 derecelik eğilme hem de 110 mm yükseklik ayarı sunuyor.

Philips Momentum 326M6VJRMB, 689 USD tavsiye edilen perakende fiyatından piyasada bulunabilecek.

(Bu bir basın bültenidir.)

2016 yılından bu yana Donanım Arşivi internet sitesinde teknoloji editörlüğü yapıyorum. Hayatım boyunca teknoloji ile iç içe olduğum için bu konuda öğrendiklerimi büyük bir heyecanla paylaşıyorum.

YORUM YAP BROM!

Please enter your comment!
Lütfen adınızı girin