Origin İndirimleri Başladı! Sizler İçin Derlediğimiz 6 Oyun

Origin, oyuncularına minnettarlık amaçlı bir indirim başlatmış. Biz de bu indirimden 6 uygun fiyatlı oyunu derledik. Derlediğimiz bu 6 oyuna ve oyunlar hakkındaki kısa bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

  • STAR WARS™ Battlefront™ Ultimate Edition

İndirimler arasında belki de en fazla dikkat çeken oyun olan EA DICE tarafından geliştirilen, 17 Kasım 2015 tarihinde satışa sunulan, FPS/TPS türü, online oynan STAR WARS™ Battlefront™ Ultimate Edition, %83 indirim ile € 29.99‘dan € 4.99‘a düştü. Dilerseniz buraya tıklayıp oyunun Origin mağazasına ulaşabilirsiniz.

  • Titanfall™ 2

Respawn Entertainment tarafından geliştirilen ve 28 Ekim 2016 tarihinde satışa sunulan, FPS türü singleplayer ve multiplayer olarak oynanabilen Titanfall 2, %50 indirim ile € 29.99‘dan € 14.99‘a düştü. Dilerseniz buraya tıklayıp oyunun Origin mağazasına ulaşabilirsiniz.

  • Tomb Raider Survival Edition

Crystal Dynamics tarafından geliştirilen ve 5 Mart 2013 tarihinde satışa sunulan TPS türü bir aksiyon oyunu. Survival Edition ile beraber silah DLC‘si geliyor. Oyunu almayı düşünenlere gerçekten önerebileceğim bir oyun. Bu türü sevenlerin sıkılmadan oynayacağını düşünüyorum.  Oyun %75 indirim ile € 24.99‘dan € 6.24‘e düştü. Dilerseniz buraya tıklayıp oyunun Origin mağazasına ulaşabilirsiniz.

  • Mirror’s Edge™ Catalyst

EA DICE tarafından geliştirilen ve 7 Haziran 2016 tarihinde satışa sunulan Mirror’s Edge™ Catalyst, parkur yapmaya yönelik bir oyun. Zaman geçirmek ve farklı şeyler denemek istiyor iseniz hoşunuza gidebilir. Oyun %50 indirim ile € 9.99‘dan € 4.99‘a düştü. Dilerseniz buraya tıklayıp oyunun Origin mağazasına ulaşabilirsiniz.

  • Battlefield 4™

EA DICE tarafından geliştirilen ve 29 Ekim 2013 tarihinde satışa sunulan, FPS türü aksiyon oyunu olan, multiplayer ve singleplayer olarak oynayabileceğiniz Battlefield 4™, FPS türü seven oyuncuların kesinlikle oynaması gereken oyunlardan birisi. Oyun %75 indirim ile € 19.99’dan € 4.99‘a düştü. Dilerseniz buraya tıklayıp oyunun Origin mağazasına ulaşabilirsiniz.

  • Battlefield 3™

EA DICE tarafından geliştirilen ve 25 Ekim 2011 tarihinde satışa sunulan, FPS türü aksiyon oyunu olan, multiplayer ve singleplayer olarak oynayabileceğiniz Battlefield 3™, FPS türü seven oyuncuların kesinlikle oynaması gereken oyunlardan bir diğeri. BF3 ve BF4 arasında bir seçim yapmak isteyen oyuncular var ise singleplayer için BF3, multiplayer için BF4‘ü öneriyorum. Oyun %75 indirim ile € 19.99‘dan € 4.99‘a düştü. Dilerseniz buraya tıklayıp oyunun Origin mağazasına ulaşabilirsiniz.

Origin’de olan tüm indirimdeki oyunları buraya tıklayarak görebilirsiniz. İndirimler 25 Ağustos 2017‘ye kadar devam edecek. Bayram harçlığı ile almayı düşünenler için bayramı beklememeleri gerektiğini, indirimlerin bayram başlamadan biteceğini de belirtelim.