Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Teknoloji Haberleri

OnePlus, Bütçe Dostu TWS Kulaklıklarını Tanıttı

İlk Nord markalı OnePlus kulaklıklar tanıtıldı. Şirket, kulaklıklarını TWS modellerin içinde en ucuz konumda olacağını iddia etti.

Bütçe Dostu ve Donanımlı Kulaklık

OnePlus Nord Buds, 12,4 mm sürücülere sahiptir ve Dolby Atmos’u destekler. Tamamlayıcı uygulamadan, sesi ayarlamak için Çeşitli Sound Master EQ ön ayarları (özel bir tane dahil) arasından seçim yapabileceksiniz.

Kulaklıklar, küçük ve bütçe dostu olmasına rağmen kendi kendilerine 7 saat kesintisiz müzik çalabiliyorlar, ayrıca şarj kutusuyla birlikte toplam dinleme süresini 30 saate kadar çıkarmaktadır. OnePlus, hızlı şarjı seven bir şirkettir ve bu bir istisna değildir, 10 dakikalık bir şarj bile, 5 saatlik oynatma süresi anlamına geliyor.

Cihazlar, Bluetooth 5.2 kullanıyor ve gecikmeyi 94 ms’e kadar düşüren bir Pro Gamer moduna da sahip. Ses codec bileşeni desteği sınırlıdır, bundan dolayı yalnızca SBC ve AAC’yi içerir. Artı tarafta, bir OnePlus telefonu veya diğer Android telefonları kullanırken (HeyMelody uygulamasını kullanarak) hızlı eşleştirmeyi de desteklerler. ANC yoktur, ancak aramalar sırasında temiz ses sağlamak için kullanılan kulaklık başına 2 mikrofon vardır.

Nord Buds, Siyah Arduvaz ve Beyaz Mermer olarak mevcuttur. Her kulaklık 4,82 g ağırlığındadır ve 41 mAh pile ve ayrıca spor salonunda ve yağmurda kullanabilmeniz için IP55 derecesine sahiptir. Taşıma çantası 480 mAh pile sahiptir ve USB-C üzerinden şarjı destekler. OnePlus Nord Buds, Hindistan’da 2.800 ₹ (37 $/35 €) fiyattan ön siparişe açıldı, açık satışlar bundan 12 gün sonra başlıyor. Henüz küresel bir lansman hakkında hiçbir şey duymadık.

Yazar

3 yıldır devam ettiği editörlük kariyerini Donanım Arşivi'nde devam ettiren Alperen, akıllı telefonlar ve yazılım konularında haber içeriği üretiyor. Aynı zamanda rehber içeriklerini de seviyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Özellikle AMD tarafı oyun hediyesi kampanyalarını sıkça düzenliyor. Bunlardan en yenisi ise AMD Radeon RX 7700 XT ve AMD Radeon RX 7800 XT modellerinden...

Oyun İndirimleri

Epic Games, her hafta düzenlediği ücretsiz oyun kampanyasıyla oyunseverleri memnun etmeye devam ediyor. Bu hafta, hem hız hem de strateji tutkunları için iki oyun...

Oyun Haberleri

Ubisoft, bu yılki Ubisoft Forward etkinliğinde, merakla beklenen Assassin’s Creed Shadows için kapsamlı bir oynanış fragmanı sundu. Bu genişletilmiş gösterim, oyunun detaylarına dair birçok...

Oyun Haberleri

Electronic Arts ve BioWare, merakla beklenen yepyeni tek oyunculu fantezi RPG deneyimi Dragon Age: The Veilguard’ın ilk anlarından oluşan oynanışa dair bir ilk gösterim yaptı....