Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Teknoloji Haberleri

OnePlus, Bütçe Dostu TWS Kulaklıklarını Tanıttı

İlk Nord markalı OnePlus kulaklıklar tanıtıldı. Şirket, kulaklıklarını TWS modellerin içinde en ucuz konumda olacağını iddia etti.

Bütçe Dostu ve Donanımlı Kulaklık

OnePlus Nord Buds, 12,4 mm sürücülere sahiptir ve Dolby Atmos’u destekler. Tamamlayıcı uygulamadan, sesi ayarlamak için Çeşitli Sound Master EQ ön ayarları (özel bir tane dahil) arasından seçim yapabileceksiniz.

Kulaklıklar, küçük ve bütçe dostu olmasına rağmen kendi kendilerine 7 saat kesintisiz müzik çalabiliyorlar, ayrıca şarj kutusuyla birlikte toplam dinleme süresini 30 saate kadar çıkarmaktadır. OnePlus, hızlı şarjı seven bir şirkettir ve bu bir istisna değildir, 10 dakikalık bir şarj bile, 5 saatlik oynatma süresi anlamına geliyor.

Cihazlar, Bluetooth 5.2 kullanıyor ve gecikmeyi 94 ms’e kadar düşüren bir Pro Gamer moduna da sahip. Ses codec bileşeni desteği sınırlıdır, bundan dolayı yalnızca SBC ve AAC’yi içerir. Artı tarafta, bir OnePlus telefonu veya diğer Android telefonları kullanırken (HeyMelody uygulamasını kullanarak) hızlı eşleştirmeyi de desteklerler. ANC yoktur, ancak aramalar sırasında temiz ses sağlamak için kullanılan kulaklık başına 2 mikrofon vardır.

Nord Buds, Siyah Arduvaz ve Beyaz Mermer olarak mevcuttur. Her kulaklık 4,82 g ağırlığındadır ve 41 mAh pile ve ayrıca spor salonunda ve yağmurda kullanabilmeniz için IP55 derecesine sahiptir. Taşıma çantası 480 mAh pile sahiptir ve USB-C üzerinden şarjı destekler. OnePlus Nord Buds, Hindistan’da 2.800 ₹ (37 $/35 €) fiyattan ön siparişe açıldı, açık satışlar bundan 12 gün sonra başlıyor. Henüz küresel bir lansman hakkında hiçbir şey duymadık.

Yazar

3 yıldır devam ettiği editörlük kariyerini Donanım Arşivi'nde devam ettiren Alperen, akıllı telefonlar ve yazılım konularında haber içeriği üretiyor. Aynı zamanda rehber içeriklerini de seviyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Teknoloji Haberleri

Geçtiğimiz yıl Türkiye’de en çok tercih edilen bilgisayar markası belli oldu. Önceki yıllara göre zirve değişmeyerek Lenovo yine pazar payında çoğunluğu elde etti. En...

Teknoloji Haberleri

Twitch.Tv platformu özellikle son yıllarda büyük bir tartışma konusu oldu. Geçtiğimiz yıllarda da Bit hırsızlığı ile gündeme gelen platformda bazı yayıncılar için tutuklamalar söz...

Oyun Haberleri

Rainbow Six Siege, 2015 yılında piyasaya sürüldüğünden bu yana oyuncuların ilgisini çeken ve devamlı olarak güncellenen bir oyun haline geldi. Ubisoft’un 5v5 FPS oyunu,...

Telefon Haberleri

Samsung, uygun fiyatlı tablet seçeneklerini genişletmeye devam ediyor. Şirket, 2022 yılında Galaxy Tab S6 Lite modelini Snapdragon 720G ve 732G işlemcilerle yenilemişti. Şimdi ise,...