OnePlus 8T Modeli 14 Ekim’de Geliyor!

48

OnePlus markası uzunca bir süredir Samsung, Apple, Huawei gibi dev akıllı telefon markalarına karşı daha uygun fiyatlı amiral gemisi telefonlar piyasaya sürüyordu. Uygun fiyata rekabeti sürdürdüğü için aslında bu markanın önemi piyasa için çok önemli. Şimdiyse bu marka kendisini iyice geliştirdiği için artık rakiplerinden pek bir eksisi kalmadı.

OnePlus 8T 120 Hz Ekranla Gelebilir!

Bir süre önce OnePlus 8T modelinin 14 Ekim 2020 tarihinde geleceğine dair bazı sızıntı haberler paylaşılmıştı. Şimdi ise OnePlus hesabının resmi twitter hesabında yapılan videolu duyuruyla birlikte OnePlus 8T modelinin 14 Ekim tarihinde tanıtılacağı gösterildi. Fakat tahminlere göre Pro modeli olmadan tanıtılacak bu model.

Cihazın özellikleri ise henüz tam olarak belli değil. Fakat Qualcomm Snapdragon 865 işlemciyle birlikte geleceği tahmin ediliyor. 6.55 inç boyutunda AMOLED bir ekranla gelecek, üstelik 120 Hz tazeleme hızına sahip olacak. RAM olarak 8/12 GB, depolama olarak 128/256 GB kapasite seçenekleriyle geleceği söyleniyor. Cihazın ana kamerası ise 48 MP çözünürlüğe sahip olacak.

1998 Ankara doğumlu Mehmet Yılmaz uzun yıllardır Donanım Arşivi'de teknoloji editörlüğü yapmaktadır. Yılmaz, son kullanıcılar için piyasaya çıkan yeni ürünleri ve yine son kullanıcılar tarafından merak edilen ürünleri özgün ve tarafsız olarak değerlendirmekte, incelemektedir. Aynı zamanda Donanım Arşivi'nin forum tarafında yöneticilik yapmaktadır. Basım ve Yayın Teknolojileri bölümünde eğitim hayatına devam eden Yılmaz’ı aşağıda bulunan sosyal medya hesapları üzerinden takip edebilirsiniz.

YORUM YAP BROM!

Please enter your comment!
Lütfen adınızı girin