Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

NBA 2K25’İn Kapak Yıldızları ve Çıkış Tarihi Açıklandı

NBA 2K25‘in çıkış tarihi ve kapak yıldızları nihayet duyuruldu. 2K Games‘in resmi hesabından yapılan açıklamaya göre, NBA 2K25, 6 Eylül 2024’te oyun severlerle buluşacak.

NBA 2K25: Yeni Sürümler ve Ünlü Kapak Yıldızlarıyla Geliyor

NBA 2K25

Oyunseverler, Standart Sürüm, WNBA Sürümü, All-Star Sürümü ve Hall of Fame Sürümü gibi farklı seçenekler arasından tercih yapabilecekler.

Boston Celtics’in genç yıldızı Jayson Tatum, NBA 2K25’in Standart Edition kapak yıldızı olarak seçildi. Tatum, bu sezon takımıyla NBA şampiyonluğuna ulaşarak büyük bir başarı elde etmişti ve duygularını şu sözlerle dile getirdi:

NBA 2K25’in kapak sporcusu olarak anılmak benim için bir onur. Çocukluğumdan beri NBA 2K oynuyorum ve bir gün kapakta yer almak hayalimdi.

WNBA Edition’da ise Las Vegas Aces’ten A’ja Wilson yer alacak. Wilson, WNBA’de önemli başarılara imza atmış ve kadın basketbolunun önemli isimlerinden biri olarak kabul ediliyor.

All-Star Edition kapağında ise hem A’ja Wilson hem de Jayson Tatum birlikte yer alacaklar. Bu, NBA 2K serisinin tarihinde bir ilk olup, hem NBA hem de WNBA sporcusunun aynı kapağa konulduğu ilk örnek olarak kaydediliyor.

Hall of Fame Edition ise basketbol efsanesi Vince Carter‘a ayrılmış durumda. Carter, uzun ve başarılı NBA kariyeri boyunca sporseverlere unutulmaz anlar yaşattı ve Hall of Fame Edition kapakta kendisine hak edilen bir saygı duruşu yapılıyor.

NBA 2K25‘in piyasaya sürülmesiyle birlikte, basketbol severler yepyeni bir oyun deneyimi yaşayacaklar. Oyun, 6 Eylül 2024’te PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, PC ve Nintendo Switch platformlarında çıkış yapacak.

Tarih Bölümü öğrencisi olan Berfin Alican, aynı zamanda Donanım Arşivi'nde oyun kategorisinde haberler yazmaktadır.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

EA Sports’un FIFA ile olan uzun süreli ortaklığının sona ermesinden bu yana geliştirilen ikinci futbol oyunu olan EA Sports FC 25, büyük beklentilerle geliyor....

Oyun Haberleri

Yüzlerce oyun ve uygulama NVIDIA RTX teknolojilerini hali hazırda destekliyor ve her ay NVIDIA DLSS, NVIDIA Reflex  ve gelişmiş ışın izleme efektlerini entegre eden birçok yeni oyun piyasaya...

Oyun Haberleri

İstanbul merkezli oyun geliştirme stüdyosu Motion Blur, yeni oyunları Black State‘i tanıttı. Üçüncü şahıs aksiyon-macera türündeki bu yeni yapım, PC platformu için Steam ve...

Teknoloji Haberleri

Geçtiğimiz günlerde AMD Ryzen 9 9900X model işlemcinin Geekbench performans testi ortaya çıkmıştı. Şimdi ise daha genele hitap edecek olan AMD Ryzen 5 9600X...