Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Max Payne
Max Payne

Oyun Haberleri

Max Payne Serisinin Remake Versiyonları Geliyor!

Max Payne‘in çıkışıyla birlikte piyasaları kasıp kavuran o efsane oyun dönemi başlamıştı. O zamandan bu yana birçok oyunun çıkmasıyla birlikte Max Payne serisi, yerini yavaş yavaş yeni nesil oyunlara bıraktı.

Dün yapılan açıklamalardan sonra; 10 senelik özlem, yerini heyecan ve mutluluğa bırakıyor. Bu açıklamalara göre, Rockstar Games ve Remedy Entertainment‘ın yapımını üsleneceği 2 adet remake versiyon geliyor.

Remedy Entertainment’ın CEO’su olan Tero Virtala’nın yaptığı açıklama ise şu şekilde:

Max Payne, ekibimizdeki herkesin kalbinde farklı bir yere sahip olmuştur ve biliyoruz ki Max Payne severleri de bizimle aynı görüşte. Max Payne serisinin hikayesini, aksiyonunu ve atmosferini oyunculara yeniden sunma şansını bize verdikleri için partnerimiz olan Rockstar Games ile birlikte çalışmaktan mutluluk duyuyoruz.”

Max Payne

Remake Olarak Sunulacak Oyunlar İse Şu Şekilde Olacak:

  • Max Payne
  • Max Payne 2: The Fall of Max Payne

Geçtiğimiz günlerde Unreal Engine 5 ile ilgili yapılan açıklamalardan sonra bu haberin gelmesi ile birlikte acaba sorusu aklımıza kazınıyor ancak üzülerek söylüyoruz ki oyun motoru olarak UE5 yerine Northlight motoru kullanılacak.

Bununla birlikte oyun severleri heyecanlandıran bir diğer detay ise oyunun bütçesi. Rockstar Games tarafından finanse edilecek olan bu yapımın AAA seviyesindeki bir oyun ile eş değer bütçeye sahip olacağı söyleniyor.

Kaynak: investors.remedygames.com

Aşkın Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

Rainbow Six Siege, 2015 yılında piyasaya sürüldüğünden bu yana oyuncuların ilgisini çeken ve devamlı olarak güncellenen bir oyun haline geldi. Ubisoft’un 5v5 FPS oyunu,...

Telefon Haberleri

Samsung, uygun fiyatlı tablet seçeneklerini genişletmeye devam ediyor. Şirket, 2022 yılında Galaxy Tab S6 Lite modelini Snapdragon 720G ve 732G işlemcilerle yenilemişti. Şimdi ise,...

Oyun Haberleri

Stardew Valley, bağımsız oyun dünyasının parlayan yıldızlarından biri olarak uzun süredir oyuncuların ilgisini çekiyor. Eric “ConcernedApe” Barone liderliğinde geliştirilen bu eşsiz çiftlik simülasyonu, milyonlarca...

Telefon Haberleri

Samsung, Galaxy A serisini genişletmeye devam ediyor. Serinin yeni üyesi Galaxy A55 5G, Google Play Console’da listelendi ve bazı teknik özellikleri ortaya çıktı. Bu...