Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Sinema Haberleri

Matt Reeves, “Batman’de Yer Alan Joker Henüz Hazır Değil”

Geçtiğimiz ay vizyona giren ve gişede oldukça büyük başarı yakalayan Robert Pattinson‘un başrolünde olduğu The Batman filminin devamı resmi olarak duyuruldu. Hayranlar tarafından büyük ilgi toplayan The Batman için ise hala daha bazı açıklamalar yapılmaya devam ediyor.

The Batman, Batman (Robert Pattinson), The Riddler (Paul Dano), The Penguin (Colin Farrell) ve Catwoman (Zoe Kravitz) arasındaki düşmanlığa ve çatışmaya yer veriyor. Ancak filmde hepimizin bildiği ve Batman’in en ünlü düşmanlarından bir tanesi daha bulunuyor Joker.

Joker Şu an için Hazır Değil

Film, Joker de dahil olmak üzere Gotham kötü adamlarının zeminini hazırlamak için büyük çaba harcıyor. Filmin belirli bir kısmında The Riddler ile Joker‘in aynı sahneyi paylaştıklarını görüyoruz. Final sekansında ise ikilinin gelecek yapımlarda izleyebileceğimiz dostluklarını kurmaya başladıklarını görüyoruz.

The Batman‘de yer alan Keoghan‘ın Joker’i hakkında çok az şey biliyoruz. Bununla birlikte, Warner Bros. kısa süre önce Joker ve Batman arasındaki silinen sahne için Reeves’in yorumunu yayınladı.

Sanırım benim için en zor olan şeylerden biri 2.Gotham’ı yaratmaya başlamak oldu. Gotham’da bildiğimiz tüm bu karakterlerin bir şekilde yaratılmış ve halihazırda varmış etkisini vermeye çalışıyorum. Burada bu karakterin henüz Joker olmayan ama Joker olacak bir versiyonu var. Batman’in onunla onu Arkham’a sokan bir deneyim yaşamasını istedim. Yani, o ilk yılda bir şey oldu ve en başından beri aralarında bir bağlantı var. Karakterin bu versiyonunun, sessiz filmdeki Conrad Veidt olan orijinal Bob Kane Bill Finger ilhamına kadar gitmesini istedim.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Zombi kıyameti sevenler için harika bir haber var! Dying Light 2 Reloaded Edition, bu hafta sonu Steam’de ücretsiz olarak oynanabilir olacak. Oyunseverleri zombi parçalamaya...

Oyun Haberleri

Sons of the Forest‘ın 1.0 sürümüyle resmi olarak piyasaya sürülmesi, oyun dünyasında büyük bir heyecana yol açtı. Endnight Games‘in yaptığı muazzam güncelleme, oyunculara oyunun...

Teknoloji Haberleri

Geçtiğimiz yıl Türkiye’de en çok tercih edilen bilgisayar markası belli oldu. Önceki yıllara göre zirve değişmeyerek Lenovo yine pazar payında çoğunluğu elde etti. En...

Teknoloji Haberleri

Twitch.Tv platformu özellikle son yıllarda büyük bir tartışma konusu oldu. Geçtiğimiz yıllarda da Bit hırsızlığı ile gündeme gelen platformda bazı yayıncılar için tutuklamalar söz...