Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Sinema Haberleri

Matt Reeves, “Batman’de Yer Alan Joker Henüz Hazır Değil”

Geçtiğimiz ay vizyona giren ve gişede oldukça büyük başarı yakalayan Robert Pattinson‘un başrolünde olduğu The Batman filminin devamı resmi olarak duyuruldu. Hayranlar tarafından büyük ilgi toplayan The Batman için ise hala daha bazı açıklamalar yapılmaya devam ediyor.

The Batman, Batman (Robert Pattinson), The Riddler (Paul Dano), The Penguin (Colin Farrell) ve Catwoman (Zoe Kravitz) arasındaki düşmanlığa ve çatışmaya yer veriyor. Ancak filmde hepimizin bildiği ve Batman’in en ünlü düşmanlarından bir tanesi daha bulunuyor Joker.

Joker Şu an için Hazır Değil

Film, Joker de dahil olmak üzere Gotham kötü adamlarının zeminini hazırlamak için büyük çaba harcıyor. Filmin belirli bir kısmında The Riddler ile Joker‘in aynı sahneyi paylaştıklarını görüyoruz. Final sekansında ise ikilinin gelecek yapımlarda izleyebileceğimiz dostluklarını kurmaya başladıklarını görüyoruz.

The Batman‘de yer alan Keoghan‘ın Joker’i hakkında çok az şey biliyoruz. Bununla birlikte, Warner Bros. kısa süre önce Joker ve Batman arasındaki silinen sahne için Reeves’in yorumunu yayınladı.

Sanırım benim için en zor olan şeylerden biri 2.Gotham’ı yaratmaya başlamak oldu. Gotham’da bildiğimiz tüm bu karakterlerin bir şekilde yaratılmış ve halihazırda varmış etkisini vermeye çalışıyorum. Burada bu karakterin henüz Joker olmayan ama Joker olacak bir versiyonu var. Batman’in onunla onu Arkham’a sokan bir deneyim yaşamasını istedim. Yani, o ilk yılda bir şey oldu ve en başından beri aralarında bir bağlantı var. Karakterin bu versiyonunun, sessiz filmdeki Conrad Veidt olan orijinal Bob Kane Bill Finger ilhamına kadar gitmesini istedim.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games Store‘un her hafta oyunseverlere sunduğu ücretsiz oyun kampanyası, bu hafta da heyecan verici bir fırsatla karşımıza çıkıyor. Bu haftanın ücretsiz oyunu, modern...

İnceleme

Fiyat/performans ürünlerin önemi özellikle ülkemizde bir hayli büyük. Biz de fiyat/performans ürünleri gerçekten çok seviyoruz. Bugün incelemesini yapacağımız Gamepower Bull T10 oyuncu monitörü de...

Oyun Haberleri

Valve, uzun süredir sessizliğini koruyarak oyun dünyasındaki meraklı gözleri üzerine çekiyordu. Steam platformu ve ikonik oyunlarıyla tanıdığımız bu dev şirket, nihayet yeni bir oyun...

Teknoloji Haberleri

WhatsApp, Sürüm 24.10.79 ile kullanıcı deneyimini önemli ölçüde geliştiren yeni bir güncelleme yayınladı. Bu güncelleme ile uygulamanın kullanıcı arayüzü daha modern ve çekici hale...