Mass Effect Remastered Oyunları Ertelendi!

55

Mass Effect oyunları belki diğer büyük oyunlar kadar geniş bir kitleye sahip değil, fakat kesinlikle göz ardı edilemeyecek bir kitleye sahip. İlk oyunu 2007 yılında piyasaya çıkmıştı, fakat bildiğiniz gibi 3 oyunun remastered sürümlerinin piyasaya sunulacağını müjdelemişti firma. Firmanın son yaptığı duyuruyla birlikte remastered oyunlarda bir gecikme söz konusu!

Mass Effect Remastered Üçlemesi 2021 Yılına Ertelendi!

Mass Effect Remasted üçlemesinin 2020 Ekim ayında piyasaya sunulması bekleniyordu. Fakat yapılan son duyuruyla birlikte bu tarihin 2021 yılının başlarına ertelendiği bildirildi. Ayrıca yayınlanacak bu ana paketle birlikte oyunda bütün DLC’lerin olacağından bahsediliyor. Fakat bu sefer multiplayer desteğinin sunulmayacağı belirtilmiş. 

Ertelenmenin ana sebebinin 2007 yılında çıkan ilk Mass Effect oyununun günümüz için oldukça yetersiz bir oynanış ve grafik kalitesi sunmasından dolayı işlerin biraz daha uzaması olarak belirtilmiş. Bu oyunun severleri anlaşılan biraz daha beklemek zorunda kalacak, fakat firmanın bu tarz şeylere dikkat edip oyunu iyice ileriye taşımaya çalışması gerçekten güzel bir hamle olmuş.

1998 Ankara doğumlu Mehmet Yılmaz uzun yıllardır Donanım Arşivi'de teknoloji editörlüğü yapmaktadır. Yılmaz, son kullanıcılar için piyasaya çıkan yeni ürünleri ve yine son kullanıcılar tarafından merak edilen ürünleri özgün ve tarafsız olarak değerlendirmekte, incelemektedir. Aynı zamanda Donanım Arşivi'nin forum tarafında yöneticilik yapmaktadır. Basım ve Yayın Teknolojileri bölümünde eğitim hayatına devam eden Yılmaz’ı aşağıda bulunan sosyal medya hesapları üzerinden takip edebilirsiniz.

YORUM YAP BROM!

Please enter your comment!
Lütfen adınızı girin