Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales PC Fragmanı Yayınlandı

Bu yazın başlarında PS5 üzerinden piyasaya sürülen yeni Spiderman oyunu  Marvel’s Spider-Man: Miles Morales’in pc sürümü içinde fragman yanınlandı. Açıkçası Miles Morales, PS5’te zaten etkileyici görünen bir oyundu, ancak fragmanda oyunun aydınlatması ve genel cila seviyesi bir adım daha ileri götürülmüş düyebiliriz. Spider-Man: Miles Morales PC fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

 Marvel’s Spider-Man: Miles Morales oyunu hakkında bir bilginiz yoksa aşağıda oyunun resmi açıklamasını okuyabilirsiniz.

“Marvel’in Örümcek Adam evrenindeki en son macerada, genç Miles Morales, yeni bir Örümcek Adam olarak akıl hocası Peter Parker’ın ayak izlerini takip ederken yeni evine uyum sağlıyor. Ancak şiddetli bir güç mücadelesi yeni evini yok etmekle tehdit ettiğinde, hevesli kahraman, büyük güçle birlikte büyük bir sorumluluğun da gelmesi gerektiğini fark eder. Marvel’ın New York’unun tamamını kurtarmak için Miles, Örümcek Adam’ın mantosunu üstlenmeli ve ona sahip olmalıdır.”

 • Miles Morales’in Yükselişi – Miles Morales, onu akıl hocası Peter Parker’dan ayıran patlayıcı güçler keşfeder. Muhteşem web-sling akrobasi, gadget’ları ve becerilerinin yanı sıra benzersiz, biyo-elektrik zehir patlaması saldırılarında ve gizli kamuflaj gücünde ustalaşın.
 • Güç için Savaş – Marvel’in New York’unun kontrolü için bir savaş, sinsi bir enerji şirketi ile yüksek teknolojili bir suç ordusu arasında patlak verdi. Savaşın kalbindeki yeni evi ile Miles, kahraman olmanın bedelini öğrenmeli ve daha büyük iyilik için neyi feda etmesi gerektiğine karar vermelidir.
 • Canlı Yeni Bir Ev – Miles bir aidiyet duygusu ararken, yeni, canlı ve hareketli mahallesinin karlı sokaklarında dolaşın. Kişisel ve suçla mücadele yaşamları arasındaki sınırlar bulanıklaştığında, kime güvenebileceğini ve gerçekten evinde olmanın nasıl bir his olduğunu keşfeder.

Ayrıca oyunun Steam üzerinde belirtilen sistem gereksinimleri şöyle:

MİNİMUM:

 • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit 1909
 • İşlemci: Intel Core i3-4160, 3.6 GHz or AMD equivalent
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 950 or AMD Radeon RX 470
 • DirectX: Sürüm 12
 • Depolama: 75 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:

 • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit 1909
 • İşlemci: Intel Core i5-4670, 3.4 Ghz or AMD Ryzen 5 1600, 3.2 Ghz
 • Bellek: 16 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 1060 6GB or AMD Radeon RX 580 8GB
 • DirectX: Sürüm 12
 • Depolama: 75 GB kullanılabilir alan

Son olarak Marvel’s Spider-Man: Miles Morales şuanlık PS4 ve PS5’te mevcut. PC sürümünün ise Steam ve Epic Games üzerinden bu sonbaharda geleceği onaylanmış durumda.

2003 yılında dünyaya gelen Emir Çiftci, yeni başladığı kariyerinde Donanım Arşivi üzerinden teknoloji, donanım ve bilim konuları hakkında haberler yazmaya devam etmektedir.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

League of Legends Türkiye Şampiyonluk Ligi’nin statüsü maalesef bu sezon düşürüldü. Yani ülkemizde şampiyon olan takımlar artık MSI, Worlds gibi dünya çapındaki büyük turnuvalara...

İnceleme

Fiyat/performans odaklı sistem incelemelerine bu sefer Itopya’nın SIGMA-RULES kod adlı toplama oyuncu bilgisayarıyla devam ediyoruz. Bu sistem fiyat/performans oranıyla öne çıkan nispeten düşük bütçeli...

Teknoloji Haberleri

AMD Ryzen 7000 serisi aslında genel anlamda başarılıydı. Fakat insanların beklentisi bu seriden çok daha yüksekti diyebiliriz. Üstüne Ryzen 7 5800X3D işlemcinin yüksek oyun...

Oyun Haberleri

Black Friday henüz gelmedi ancak Microsoft Store’un Xbox Black Friday İndirimi tüm hızıyla devam ediyor ve Halo Infinite, Gotham Knights, FIFA 23, NBA 2K23, Dying Light...