Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Blade
Blade

Sinema Haberleri

Marvel’s Blade Bir Kez Daha Yönetmensiz Kaldı

Sinema ve TV yapımları sayesinde karşımıza çıkan Marvel Sinematik Evreni gün geçtikçe genişlemeye, yeni yapımlarla karşımıza çıkmaya ve yeni karakterleri tanıtmaya devam ediyor. Marvel Sinematik Evreni‘nde izleyeceğimiz yeni karakterlerden ve yapımlardan birisi de Blade yeniden yapımı olacak.

Marvel Comics‘in vampir avcısı karakterini konu alan yapımlar daha önce de izleyiciyle buluştu. Ancak bu yapımlar Marvel Sinematik Evreni‘nde geçen yapımlar değillerdi. Fakat Blade yeniden yapımı, belki de Marvel‘in üzerinde en çok çalıştığı ve uğursuzluklarla dolu projelerinden bir tanesi.

Senaryonun baştan aşağı yeniden kaleme alınması, yaşanan yönetmen değişiklikleri gibi olumsuzlukların ardından, yapım çekimlere başlanacağı günü beklerken, son gelen haberlere göre filmin yeni yönetmeni de projeden ayrılma kararı aldı..

Marvel’s Blade’in Yönetmeni Projeden Ayrıldı

Son dönemde Marvel Studios‘un üzerinde en çok çaba sarf ettiği yapımlardan bir tanesi Marvel’s Blade oluyor. Uğursuzluklarla dolu yapımın prodüksiyon süreci hakkında yeni uğursuzluklar ortaya çıktı. The Wrap tarafından kaleme alınan makaleye göre; Yann Demange projenin yönetmen koltuğunda yer almayacak. Demange‘nin neden bu kararı aldığı ve projenin neden aksiliklerle uğraştığı ise bilinmiyor.

Bu yaz aylarında Meksika’da yapılması beklenen çekimlerin akibetinin ne olacağı henüz belli değil. Umarız ki bu defa Marvel’s Blade‘in çekimleri sorunsuz tamamlanır ve filmin vizyon tarihi erteleme almaz. Film, 7 Kasım 2025 tarihinde sinemalarda izleyiciyle buluşacak.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

EA Sports’un FIFA ile olan uzun süreli ortaklığının sona ermesinden bu yana geliştirilen ikinci futbol oyunu olan EA Sports FC 25, büyük beklentilerle geliyor....

Oyun Haberleri

Yüzlerce oyun ve uygulama NVIDIA RTX teknolojilerini hali hazırda destekliyor ve her ay NVIDIA DLSS, NVIDIA Reflex  ve gelişmiş ışın izleme efektlerini entegre eden birçok yeni oyun piyasaya...

Oyun Haberleri

İstanbul merkezli oyun geliştirme stüdyosu Motion Blur, yeni oyunları Black State‘i tanıttı. Üçüncü şahıs aksiyon-macera türündeki bu yeni yapım, PC platformu için Steam ve...

Teknoloji Haberleri

Geçtiğimiz günlerde AMD Ryzen 9 9900X model işlemcinin Geekbench performans testi ortaya çıkmıştı. Şimdi ise daha genele hitap edecek olan AMD Ryzen 5 9600X...