Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

Lords of the Fallen 2, 2026’da Geliyor: PC, PS5 ve Xbox Series İçin Duyuruldu

Polonyalı geliştirici ve yayıncı CI Games, heyecanla beklenen devam oyunu Lords of the Fallen 2‘yi resmi olarak duyurdu. Bu duyuru, Polonya’nın önde gelen finans medyalarından Bankier aracılığıyla gerçekleştirildi. CI Games, Lords of the Fallen 2’nin 2026 yılında PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X|S platformlarına geleceğini açıkladı.

Lords of the Fallen 2, 2026’da PC, PS5 ve Xbox Series İçin Piyasaya Sürülecek

Lords of the Fallen 2

Polonyalı yayıncı ve geliştirici CI Games, merakla beklenen Lords of the Fallen 2‘yi duyurdu. PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X|S platformları için çıkış yapacak olan bu devam oyunu, oyuncuları 2023 yapımı orijinal oyunun evrenine geri döndürecek.
Yapılan açıklamada, oyunun PC’de sadece Epic Games Store’a özel olacağı ve geçici bir süreliğine değil, oyunun yaşam döngüsü boyunca bu platformda kalacağı belirtildi. Konsol sürümleri için ise PlayStation 5 ve Xbox Series X|S platformlarında yayınlanacağı ve küresel dağıtım haklarının CI Games’e ait olduğu ifade edildi.

Lords of the Fallen 2‘nin geliştirme süreci hakkında daha fazla detay yakın gelecekte paylaşılacak. CI Games, bu oyunun selefinden daha büyük ve daha iddialı olacağını belirtti. Oyunun 2026’da piyasaya sürülmesi planlanıyor ve hayranlar, yeni içerik ve geliştirmelerle dolu bir oyun deneyimi bekleyebilir.

Lords of the Fallen, 2023 yılında yeniden başlatıldığında büyük bir ilgi görmüştü. Oyunun görsel ve hikaye anlatımı oldukça beğenilmiş olsa da dövüş mekanikleri, performans ve genel görünüm açısından bazı eleştiriler almıştı. Buna rağmen, oyun Ocak 2024 itibarıyla 1,2 milyonun üzerinde kopya satarak ticari başarı elde etti.

CI Games, Lords of the Fallen 2 ile seriyi daha da ileriye taşımayı hedefliyor. Yeni oyun, daha derin bir hikaye, geliştirilmiş dövüş mekanikleri ve etkileyici görsellerle oyunculara unutulmaz bir deneyim sunmayı vaat ediyor.

Tarih Bölümü öğrencisi olan Berfin Alican, aynı zamanda Donanım Arşivi'nde oyun kategorisinde haberler yazmaktadır.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

EA Sports’un FIFA ile olan uzun süreli ortaklığının sona ermesinden bu yana geliştirilen ikinci futbol oyunu olan EA Sports FC 25, büyük beklentilerle geliyor....

Oyun Haberleri

Yüzlerce oyun ve uygulama NVIDIA RTX teknolojilerini hali hazırda destekliyor ve her ay NVIDIA DLSS, NVIDIA Reflex  ve gelişmiş ışın izleme efektlerini entegre eden birçok yeni oyun piyasaya...

Oyun Haberleri

İstanbul merkezli oyun geliştirme stüdyosu Motion Blur, yeni oyunları Black State‘i tanıttı. Üçüncü şahıs aksiyon-macera türündeki bu yeni yapım, PC platformu için Steam ve...

Teknoloji Haberleri

Geçtiğimiz günlerde AMD Ryzen 9 9900X model işlemcinin Geekbench performans testi ortaya çıkmıştı. Şimdi ise daha genele hitap edecek olan AMD Ryzen 5 9600X...