Logitechten-Yepyeni-Oyuncu-Faresi-Pro-Gaming

Logitech G, Pro Gaming oyuncu faresini tanıttı !

 Oyun ekipmanları konusunda başta gelen firmalardan biri olan Logitech G, ekipman üretimine hız kesmeden devam ediyor. Logitech G’nin genel müdürü olan Ujesh Desai‘nin yaptığı açıklamada E-spor oyuncularıyla çalışmanın onlar için büyük katkı sağladığını belirtti. Yeni tanıtmış oldukları Logitech G Pro Gaming oyuncu faresinin, G100 ve G303‘ün birleşimi olan yüksek performanslı bir fare olduğuna değindi.

Logitechten-Yepyeni-Oyuncu-Faresi-Pro-Gaming-1

 Logitech G Pro Gaming oyuncu faresinin özelliklerine bakacak olursak bizlere 200 ile 12.000 DPI yüksek çözünürlük sunarken her hız’da güvenilir tıklama performansı sağlıyor. Her tuşunun bizlere 20 milyon tıklama ömrü sunduğunu’da söylemeden geçmeyelim. Üzerinde 6 adet programlanabilir tuş bulunuyor. Farenin kutudan çıktığı gibi kullanılabilmesinin yanı sıra Logitech G Gaming Software programı sayesinde her tuşu dilediğiniz komutu atayarak dilediğiniz gibi kullanabiliyorsunuz.

 Sade ve şık tasarımı ile Logitech G Pro Gaming oyuncu faresi Avrupa‘da eylül 2016 tarihinde 79.99€ fiyatıyla raflardaki yerini alması bekleniyor.

Bilgisayar toplamayı, modlamayı ve masaüstü kurulumunda görselliğe önem veren bir eleman.

YORUM YAP BROM!

Please enter your comment!
Lütfen adınızı girin