LG G7, Black Friday’a Özel Kampanyayla 7 TL Olacak!

LG G7, Black Friday’a Özel Kampanyayla 7 TL Olacak!

ABD’de Şükran Günü’nden sonraki ilk Cuma günü gerçekleştirilen Black Friday, ülkemizde de çeşitli kampanyalara sahne oluyor. Bu kampanyalardan belki de en avantajlısını gerçekleştirecek olan LG Türkiye, G7 ThinQ modelini sadece 7 TL’den satışa sunacak!

LG’den “Şahane Cuma”: G7 ThinQ 7 TL’ye Satılacak!

LG Türkiye, yaptığı açıklamada 23 Kasım Cuma günü gerçekleşecek “Şahane Cuma” indirimlerinde 7 adet G7 ThinQ akıllı telefonu yalnızca 7 TL’ye satacağını duyurdu. 23 Kasım sabahı saat 10:00’da başlayacak indirim iki saatte bir devam edip saat 22:00’da sona erecek. Kampanyadan saat başında ürünü sepetine ekleyip alışverişi tamamlayan ilk kullanıcı faydalanabilecek.

Bunun haricinde LG’nin Özel Müşterim satış sitesinde de Cuma gününe özel indirimler uygulanacak. G7 ThinQ modelinin haricinde V30+, Q7+ ve Q Stylus+ modellerinde %30’a varan indirimler uygulanacak. Bunun yanı sıra 7 TL’lik kampanya harici alışveriş yapan tüm müşterilere HBS-780 kablosuz kulaklık ve araç içi kablosuz şarj kiti hediye edilecek.

Daha detaylı bilgiye ve ürünlerin teknik özelliklerine buradan ulaşabilirsiniz.

2000'li yıllarda çevirmeli ağ bağlantılarıyla beraber internet ile tanışan Batuhan, 2014 yılından itibaren çeşitli mecralarda teknoloji editörlüğü yapmaya başladı. Akıllı telefonlar ve donanım parçalarına karşı özel bir ilgisi olan editörün son adresi ise Donanım Arşivi oldu.