Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Donanim Arşivi

Haber

Kenan Sofuoğlu’ndan Hakan Çalhanoğlu’na Büyük Sitem

kenan-sofuoglu-superspor-2014-avustralya-phillip-island

Kenan Sofuoğlu’ndan Hakan Çalhaoğlu’na Büyük Sitem

Kenan Sofuoğlu 1Milyon takipçiye yakın kişisel facebook sayfasında 05.01.2016 günün bitimi gece saatinde paylaştığı ekran görüntüsü ile sevenlerini üzdü konu şuki Kenan Sofuoğlu Hakan Çalhanoğlu’nun kişisel numarasından Whatsapp üzerinden mesaj atarak tanışmak istediğini belirtmiş lakin Hakan Çalhanoğlu bizide şaşırtacak cinsten Türkiye’nin en büyük gururlarından biri olan 4 Defa Dünya Şampiyonu olmuş milli yarışcımız Kenan Sofuoğlu’nu tanımadığını belirtmiş.

Duruma sakince bakıldığı taktirde hem Kenan Sofuoğlu hemde Hakan Çalhanoğlu ülkemizin gurur verici isimlerinden iki tanesi burda iki sporcunun yoğun hayatları doğrultusunda Hakan Çalhanoğlu’nu tanımıyor olması gerçek olabilir burda anlayışlı olmakta gerekli ki, Kenan Sofuoğlu’nun da Whatsapp üzerinden yazmasıda biraz Hakan Çalhanoğlu’nu “bu kim şimdi ya” dedirmiş olabilir ki muhtemel Hakan Çalhanoğlu’na bu noktada hak vermek gerekli.

Lakin benim burda dikkatimi çeken bir nokta oldu işte 4 Dünya Şampiyonluğuna sahip Kenan Sofuoğlu’nun bir kelimesi “motosikletçi” Dünya Şampiyonu bir adamın alçak gönüllüğü bu denli egodan uzak olabilirdi.

Hemen aşağıdan Kenan Sofuoğlu’nun paylaştığı konuşmanın ekran görüntüsünü görebiliyorsunuz.

Kenan Sofuoğlu Ekran Görüntüsünü paylaşırken şunlarıda ekledi; “Hakan Çalhanoğlu beni tanıyıp tanımaman önemli değil ama seni seven birine bu şekilde cevap vermen sana yakışmadı. Senin numaran gizliyse bizim numaramız daha gizli ama bize ulaşan hiç kimseye asla böyle cevap verip hesap sormadık. Yakışmadı.”

kenan-hakan

Daha sonrasında ise Kenan Sofuoğlu’nun sevenleri Hakan Çalhanoğlu’nun profiline “Kenan Sofuoğlu abimize bunu yapmamalıydın” gibi tepkiler gelişindendir ki Hakan Çalhanoğlu direk Kenan Sofuoğlu’nu arayarak durumu tatlıya bağladılamış Hakan Çalhanoğlu Kişisel facebook hesabından “Bizler milletimiz için mücadele eden vatan evlatlarıyız. İletişimsel bir sıkıntı oldu. Kenan abiyi aradım. Konuştuk bir problem yok. En yakın zamanda Almanya’da bir macımda ağırlamayı heyecanla bekliyorum🇹🇷 şeklinde paylaşımada bulundu. Hemen aşağıdan Hakan Çalhanoğlu’nun paylaşımını görebiliyorsunuz.

hakan-çalhanoğlu

1993 doğumlu Abdullah Hacıgül, İstanbul Üniversitesin'de Fizik Uzay Bilimleri eğitimi almıştır. 2014 yılından beri Donanım Arşivi'nin Kurucu Genel Yayın Yönetmenliğini üstlenen Abdullah Hacıgül özellikle, sistem toplama ve ürün inceleme içerikler üretmektedir. Ayrıca Türkiye'nin en aktif teknoloji forumlarının birisi olan Donanım Arşivi Forumu kurmuştur.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Telefon Haberleri

En büyük akıllı telefon üreticilerinden Oppo ve OnePlus, Almanya’da cihaz satışından resmi olarak çekildi. Ülkede bu şirketlerin telefonlarına sahip olanlar destek almaya devam ederken, bu telefonlara...

Teknoloji Haberleri

AMD Ryzen 7000 serisi işlemcilerin önümüzdeki aylarda tanıtılması bekleniyor. Henüz resmi bir açıklama yapılmadı AMD tarafından. Fakat bu resmi açıklamaya kadar Ryzen 7000 serisi...

Oyun Haberleri

Apex Legends , menzili çok uzaklara kadar uzanan yeni bir karaktere sahip. Oyunun en yeni efsanesi olan Vantage, geçen hafta resmen duyuruldu ancak Perşembe günü bütün...

Rehber

Nvidia Broadcast nedir? Bu soru sıkça sorulan sorulardan biri aslında. Nvidia Broadcast gerçekten çok işlevli yazılımlardan biri diyebiliriz. Bazı özellikleri yapay zekadan güç alıyor...