Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Haber

İDDİA: Ubisoft+ Yakında Xbox’ta Çıkabilir!

Yeni bir sızıntı, hayranlara çeşitli Ubisoft oyunlarına erişim sağlayan bir abonelik hizmeti olan Ubisoft+’ın yakında Xbox konsollarında başlayabileceğini gösteriyor.

Ubisoft, oyuncuların çeşitli oyunlara erişmesini sağlayan Ubisoft+ adlı bir abonelik hizmetine sahip. Bu hizmet, Ubisoft’un geçmiş yıllardaki kataloğunu ve ilk günkü yeni oyunların en pahalı sürümlerini içeriyor.

Sonuç olarak, Assassin’s Creed ve Far Cry gibi en sevilen Ubisoft serilerindeki en son sürümlerin tümünü abonelik ücretine ek olarak hiçbir şey ödemeden oynayabilme olanağını sunuyor.

Ubisoft+, 50’Den Fazla Oyunla Satışa Sunulabilir!

Ubisoft+

Eskiden Uplay+ olarak bilinen Ubisoft+, PC için Eylül 2019’da piyasaya sürüldü. Her ay 14,99 dolara mal oluyor, bu nedenle istenen fiyat EA Play Pro gibi diğer abonelik hizmetleriyle karşılaştırılabilir. 

Ubisoft+ şu an için yalnızca PC’de mevcut ancak hizmet yakında Xbox konsollarına da gelecek gibi görünüyor. İlk olarak bu yılın Ocak ayında Xbox için duyurulmuştu, ancak Ubisoft lansman planlarıyla ilgili daha fazla ayrıntı vermedi.

Aşkın Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

İnceleme

Yıllardır çok sayıda oyuncu monitörü inceledik. Bunlar arasında uygun fiyatlı ürünler de bulunuyorken çok daha pahalı ürünler de bulunuyordu. Bugün inceleyeceğimiz Gamepower Rapid 27...

Telefon Haberleri

Oppo, yeni fiyat performans odaklı telefonu Oppo A3 Pro  modeli ile akıllı telefon pazarında yeni bir sayfa açıyor. İşte telefonun teknik özellikleri. Oppo A3...

Teknoloji Haberleri

Nvidia, GeForce RTX 4090 ekran kartını piyasaya sürdükten kısa bir süre sonra bazı kullanıcılar bu ekran kartlarının 12VHPWR adı verilen yeni güç konnektörlerinin eridiğini,...

Oyun Haberleri

Manor Lords, şehir kurma oyunları tutkunları arasında büyük heyecan uyandıran bir oyun olarak öne çıkıyor. Steam’in en çok arananlar listesinde zirveye yerleşen bu oyun,...