Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Call of Duty: Modern Warfare 2
Call of Duty: Modern Warfare 2

Oyun Haberleri

İddia: Call of Duty: Modern Warfare 2, Ünlü Futbolcuları DLC Operatörleri Olarak Ekleyebilir!

Dikkat çeken bir Call of Duty sızıntısı, Call of Duty: Modern Warfare 2‘nin ünlü futbolcuları DLC operatörleri olarak oyuna ekleyeceğini öne sürüyor.

Call of Duty: Modern Warfare 2, en son söylenti doğru çıkarsa, dünya çapında ünlü futbolcuları oynanabilir DLC operatörleri. Activision’ın, muhtemelen yüksek profilli işbirliği etkinliklerini içeren Call of Duty: Modern Warfare 2 için büyük planları var gibi duruyor. Call of Duty: Warzone’un popülaritesi, Activision’ı “Godzilla vs. Kong’un” yer aldığı “Operation Monarch” gibi bu işbirliklerini sürdürmeye teşvik etti.

Call of Duty: Modern Warfare 2, Katar 2022 Dünya Kupasıyla Birlikte Yeni Etkinliklere İmza Atabilir!

Call of Duty: Modern Warfare 2

Dikkat çeken Call of Duty sızıntısı TheGhostOfHope, Activision’ın Call of Duty: Modern Warfare 2‘de Messi, Neymar ve Pogba gibi seçkin bir grup oyuncuyu içeren futbolla ilgili bir etkinlik düzenleyeceğini iddia ediyor.

Insider Gaming, Modern Warfare 2‘nin oyun dosyalarında çeşitli DLC operatörlerinin bulunduğunu belirterek sızdıran kişinin iddiasını doğruluyor. Oyunun mevcut DLC operatörleri listesinde Aksel, Connor, Klaus, Luna, Messi, Neymar, Pogba, Roze, Reyes ve Gromsco yer alıyor.

Insider Gaming, Modern Warfare 2‘deki futbol etkinliğinin 20 Kasım’da başlayacak olan Katar 2022 FIFA Dünya Kupası’na denk gelebileceğine inanıyor. Modern Warfare 2‘nin , Call of Duty: Warzone’un yaptığı gibi çeşitli işbirliklerini ve Call of Duty: Warzone 2‘nin lansmanını içermesi bekleniyor.

Activision’ın ileriye dönük planları için hayati bir rol oynuyor. Ancak Modern Warfare 2 ve Warzone 2 resmî olarak piyasaya sürülmedi ve Activision henüz yeni oyunlar için herhangi bir iş birliği açıklamadı.

Aşkın Ali "shagen" Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Teknoloji Haberleri

İkinci el bir ürün almanın riski her zaman olan bir şeydi. Fakat günümüzde ekran kartı madenciliği bittiği için piyasada ciddi anlamda 2. el ekran...

Oyun Haberleri

AMD tarafı yıllardır çok güzel oyun kampanyalarına imza atıyor. Neredeyse her dönem bir oyun hediyesi kampanyası düzenliyorlar. Bu oyun hediyesi kampanyalarından en yenisi ise...

Oyun Haberleri

Her ay düzenli olarak kontrol ettimiz Amazon Prime üyelerinin ücretsiz olarak erişebildiği Prime Gaming, hizmetinin kullanıcılarına Şubat ayında ücretsiz olarak sunacağı oyunlar belli oldu....

Oyun Haberleri

Birçok popüler oyunu ücretsiz olarak oyunculara dağıtmasıyla bilinen Epic Games tarafından bu hafta verilecek oyunlar belli oldu. Macera ve FPS kategorilerini sevenler için kesinlikle değerlendirilmesi...