Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes
Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes

Sinema Haberleri

Hunger Games Serisinin Öncesi Anlatan The Ballad of Songbirds and Snakes’in Kötüsü Belli Oldu

Lionsgate, gişe rekorları kıran Hunger Games serisinin öncesini anlatan The Ballad of Songbirds and Snakes‘den ilk fragman geçtiğimiz aylarda gerçekleşen 2022 MTV Sinema ve Televizyon Ödülleri sırasında paylaşılmıştı. Bu fragman her ne kadar kısacık olsa da, “2023’te dünya kimin ötücü kuş ve kimin yılan olduğunu keşfedecek” ifadesine yer veriyordu.

The Ballad of Songbirds and Snakes‘dan pek fazla bilgi paylaşılmıyordu. Fakat geçtiğimiz dönemde filmin özeti ve bazı önemli isimler açıklandı. Bu isimlere ek olarak The Hollywood Reporter tarafından kaleme alınan haber sayesinde filmde yer alacak kötü karakteri kimin canlandıracağını öğrendik.

Filmin Kötüsü Viola Davis Olacak

Dört Açlık Oyunları filminden üçünü yöneten Francis Lawrence, spin-off ile yönetmen koltuğuna geri döndü.  Ayrıca franchise yapımcısı Nina Jacobson ve ortağı Brad Simpson ile birlikte spin-off’ın yapımcılığını üstlenecek.

Lionsgate sinema grubu başkanı Nathan Kahane, yeni filmin kötüsü hakkında;

Açlık Oyunları filmleri olağanüstü oyuncu kadrosuyla her zaman üst sıralarda yer aldı ve Volumnia Gaul rolündeki Viola Davis ile bu geleneği sürdürmekten heyecan duyuyoruz. Onun müthiş ve güçlü varlığı, bu hikayeye karmaşıklık ve tehdit katmanları ekleyecek.

Nathan Kahane tarafından yapılan açıklama sayesinde, Viola Davis‘in The Ballad of Songbirds and Snakes‘ın kötüsü olarak karşımıza çıkacağını öğrenmiş olduk.

Kaynak; The Hollywood Reporter

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Sinema Haberleri

Son dönemde Cartoon Network‘ün izleyiciyle buluşturduğu yeni, kalitesiz yapımlar varolan izleyici kitlesinin ayrılmasına ve kanalın eski popülerliğini kaybederek kan kaybetmesin yol açtı. Hal böyle...

Telefon Haberleri

Samsung’un 10 Temmuz tarihli Unpacked etkinliğinde tanıtacağı yeni nesil katlanabilir telefonlardan biri olan Galaxy Z Flip 6’nın tüm özellikleri internete sızdırıldı. İşte cihaz hakkındaki...

Oyun Haberleri

Xbox Game Pass, Haziran ayının geri kalanında oyunseverlere yeni ve heyecan verici bir dizi deneyim sunmaya hazırlanıyor. İlk dalgada gelen oyunların ardından, ayın sonuna...

Oyun Haberleri

FromSoftware’in büyük ilgi gören oyunu Elden Ring, oyunculara yeni ve heyecan verici bir genişleme paketi sunmak üzere hazırlanıyor: Shadow of the Erdtree. Bu DLC,...