Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Sinema Haberleri

House of the Dragon Dizisi BLU TV’de Yayınlanmaktan Vazgeçti

Gelmiş geçmiş en iyi dizilerden bir tanesi olan Game of Thrones, 2019 yılında oldukça acı final yapmıştı. Birçok rekor almayı başaran dizi ne yazık ki hayranlarının kalbini kırarak bizlere veda etmişti. Game of Thrones, George R.R. Martin‘in ‘Buz ve Ateşin Şarkısı‘ serisinden uyarlandı ve dizi boyunca birçok hanedendan bahsedildi.

Dizide bahsi geçen hanedenlardan bir tanesi ise şüphesiz ki Targaryen Hanedanlığıydı. Diziyi erkenden izleyenlerin yorumlarını sizlerle paylaştığımız haber yazımızın ardından, en sonunda dizi çıkışını gerçekleştirdi. Eğer sizlerde bu diziyi merakla bekleyen kitlede yer alıyorsanız hemen izlemeye koşabilirsiniz.

HBO Max Yoksa BLU TV Vardı

Meşhur Khalesi‘nin de bir üyesi olduğu hanedanlık bir spin-off dizi ile 21 Ağustos tarihinde yani dün HBO Max platformu üzerinden izlyiciyle buluştu. Ancak HBO Max, ülkemizde erişime açık değil. Merak etmeyin bu durum House of the Dragon‘u izlemenize engel değil.

Warner Bros. Discovery‘nin ortağı olduğu yerli dijital platformumuz BLU TV, 21 Ağustos tarihinden itibaren her pazartesi House of the Dragon‘un yeni bölümünü platforma eklenecekti. Ancak yeni kararla bu durum maalesef ki gerçek olamadı.

Güncelleme!!

House of the Dragon dizisinin hakları dolayısıyla son anda alınan kararla BLU TV‘de yayınlanmaktan vazgeçti. Şuan için ülkemizde diziyi resmi olarak izleyebileceğimiz bir yer bulunmuyor.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, bu hafta oyun severlere heyecan verici bir fırsat sunuyor! Ünlü oyun dağıtım platformu, The Big Con ve Town of Salem 2 gibi...

Teknoloji Haberleri

WhatsApp, kullanıcı deneyimini geliştirmeye yönelik adımlar atmaya devam ediyor. En son güncelleme ile birlikte, sohbet filtreleme özelliği platforma eklenmiş durumda. Bu yeni özellik, kullanıcıların...

Telefon Haberleri

Huawei, yeni amiral gemisi Huawei Pura 70 Ultra’yı tanıttı. Yeni Vane Design tasarım diliyle gelen telefonun özelliklerine bir göz atalım. Huawei Pura 70 Ultra...

Teknoloji Haberleri

HP, oyuncular için yeni bir bütçe dostu monitör olan HP Omen D27qs’i tanıttı. Uygun fiyatına rağmen iyi özellikler sunan monitörün detaylarına bir göz atalım....