HONOR Magic Watch 2 42 mm Satışa Sunuluyor!

HONOR’un sevilen akıllı saati HONOR Magic Watch 2, Türkiye pazarına ilk olarak 46 mm’lik büyük modeliyle girmişti. HONOR şimdi de 42 mm çapındaki yeni modelini kullanıcılarla tanıştırmaya hazırlanıyor. 46mm’lik versiyonda 14 güne varan pil ömrü sağlayan Magic Watch 2, 42mm’lik versiyonda 7 güne varan pil ömrü sunuyor. Daha küçük olan bu versiyon, özellikle daha hafif ve narin bir akıllı saat kullanmak isteyenler için geliştirildi.

HONOR Magic Watch 2, Daha Küçük Versiyonuyla Türkiye’ye Geliyor!

HONOR Magic Watch 2 42mm, yüksek çözünürlüklü 1.2 inç’lik AMOLED dokunmatik ekrana sahip. Ekran 390 x 390 piksel çözünürlük ve 326 PPI piksel yoğunluğu sunuyor. 41 gram ağırlığındaki 46 mm versiyonuna nazaran daha hafif olan 42 mm’lik versiyon, toplamda 29 gramlık bir ağırlığa sahip. Magic Watch 2 42 mm, kullanıcılara Akik Siyahı ve Sakura Altını renkleriyle sunulacak.

Spor ve sağlık takibi konusunda 46mm’lik versiyonun tüm özelliklerini barındıran Magic Watch 2 42mm; koşu, yürüyüş, bisiklet, triatlon, havuzda yüzme, serbest antrenman ve kürek gibi sporlar için hedef bazlı takip desteği sunuyor. 15 ayrı spor modu dışında, başlangıçtan uzman seviyesine kadar 13 profesyonel iç ve dış ortam koşu parkuru desteği de geliyor.

Bunlarla birlikte HUAWEI TruSleep 2.0 teknolojisini barındıran cihaz, uyku kalitenizi takip ederek, uyku kalitesini artırmak için çeşitli önerilerde bulunabiliyor. Stres seviyesini ölçen ve yüksek seviyeler tespit ettiğinde stres düşüren egzersiz önerileri sunan Magic Watch 2, tüm bu özellikleriyle evde, işte ve hayatın her alanında hayat kalitenizi artırmayı hedefliyor.

Magic Watch 2 42 mm; çok yakında hem online kanallarda, hem de mağazalar gibi farklı satış kanalları üzerinden satışa sunulacak. 46 mm versiyonu 1.299 TL’ye satılan saatin 42 mm sürümünün fiyatlandırması ise şu anda belli değil.

(Basın bültenidir.)

2016 yılından bu yana Donanım Arşivi internet sitesinde teknoloji editörlüğü yapıyorum. Hayatım boyunca teknoloji ile iç içe olduğum için bu konuda öğrendiklerimi büyük bir heyecanla paylaşıyorum.

YORUM YAP BROM!

Please enter your comment!
Lütfen adınızı girin